Akce

Hlavní stránka » Akce

 • Mistrovský kulinární koncert pro šest rukou
  Pražská restaurace Triton a berlinská dvouhvězda Facil pro jeden večer spojí své síly. 23. listopadu v Tritonu tři špičkoví šéfkuchaři představí sedm svých pokrmů.
 • International Rudolf Jelínek Cup 2019 zná své vítěze
  37 soutěžících, 10 zahraničních účastníků, 170 hostů – to byl 19. ročník soutěže International RUDOLF JELÍNEK Cup (Evropský šampionát v míchání koktejlů z ovocných destilátů).
 • PETR SVOREŇ: Jsem běžec
  Jsou šéfkuchaři, kteří doslova neradi opouštějí svoji kuchyni, a pak je druhý – nazvěme to extrém, kdy jeden šéfkuchař dozoruje několik různých provozů, ideálně ještě v navzájem odlehlých městech po republice. Vy takto pracujete už dobrých pár let. Jak se to dá zvládnout?
 • GIN FEST SLOVAKIA 2019: Zapojte všetky zmysly!
  Predchádzajúce ročníky Gin Festu ukázali stále narastajúcu popularitu ginu, ale aj záujem o tematické eventy z barového prostredia. Časopis Beverage & Gastronomy je mediálnym partnerom Gin Festu 2019.
 • Les Moules v tónech léta
  Populární belgická restaurace v Pařížské ulici odhalila své letní menu. Je odlehčené, svěží, plné delikátních chutí a odráží pohodu luxusního pražského „boulevardu“.
 • Garden Food Festival – potkejte špičkové kuchaře a objevte netradiční chutě a vůně
  Na Garden Food Festivalu (GFF) v městském parku v Rožnově pod Radhoštěm, který se koná 25. a 26. května 2019, návštěvníci zažijí chutě a vůně nejen z Valašska ale celého Česka, Evropy a světa.
 • První březnový víkend si dejte s vůní jalovce
  V prostoru Vinohradského Pavilonu (Vinohradská 50, Praha 2) se příští víkend, v sobotu 2. března 2019, uskuteční již čtvrtý Ginfest by Barlife, zábavně vzdělávací oslava jalovcového nápoje určená především široké veřejnosti.
 • Není to jen sklenice, je to Lehmann!
  A právě ve sklenici Grand Champagne bude šumět šampaňské již tuto sobotu na La Bouteille de Champagne 2019. No a co na ní říká jeden ze dvou zakladatelů festivalu Antonín Suchánek?
 • Barista roku a Brewers Cup 2019
  Barista roku 2019 a Brewers Cup 2019 – dvě národní soutěže v přípravě kávy a kávový festival, který provoní Pragovku 16. a 17. února. Během víkendu můžete vidět 18 soutěžících, kteří budou před mezinárodní porotou připravovat espresso, cappuccino a signature drink v rámci Baristy roku, a 12 soutěžících, kteří připraví porotě filtrovanou kávu.
 • Master of Scotch – Zdeněk Kortiš
  Stejně jako naše Becherovka i společnost Chivas Brothers (CBL) je součástí nadnárodní skupiny Pernod Ricard, která je druhým nevětším výrobcem prémiových destilátů na světě. Chivas Brothers mají tradici s výrobou whisky od roku 1801 a dnes jsou majiteli značek Chivas Regal, Ballantines, Passport Scotch, 100 Pipers, Clan Campbell nebo Long John.
 • Fine dining ve Vršovicích?
  V Norské ulici už nějakou chvíli sídlí ojedinělý gastronomický koncept Benjamin. Nutno dodat, že je ojedinělý nejenom pro Vršovice.
 • Třetí říjnový víkend nabídne již sedmý ročník Prague Coffee Festivalu
  O víkendu 20. a 21. října 2018 proběhne v Pražské tržnici v Holešovicích sedmý ročník Prague Coffee Festivalu. Jedná se o největší kávový festival v České republice, na kterém se pravidelně potkávají odborníci ze světa kávy i nadšenci z řad laické veřejnosti.
 • AKTUALIZOVÁNO: Slovak Bar Show
  Ahoj slovenský barman/barmanka! Nemáš čas a peniaze na návštevu svetových barových show v Londýne, Berlíne atď? Čo tak podporiť domácu scénu a posunúť svoje limity bez dalších výhovoriek? Alebo sa ti zdá tá naša “malá show” nezaujímavá ? Top udalosť roka je za rohom, tak prečo by si si mal kúpiť lístok?
 • Velká swingová noc v pivovaru MMX
  Přijďte si s námi užít v pátek 22. 6. Velkou swingovou noc v režii Jiřího Vejdělka v MMX Pivovaru v Letech u Dobřichovic. U našeho vydavatelství si rezervujte stůl (6 míst) a degustaci v pivovaru za cenu 3000Kč a užijte si krásný večer s přáteli, spolupracovníky či obchodními partnery.
 • Metropole České republiky ožije v květnu festivalem Praha pije víno
  I v letošním roce bude Praha opět pít víno, a to už popáté. Od 18. do 19. května 2018 se v prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze uskuteční festival Praha pije víno – vinařský festival autentických, přirozených vín, který patří k největším v Evropě.
 • Kdo ovládne kávovar a stane se Baristou roku 2018?
  O víkendu 7. a 8. dubna ožije pražská Pragovka kávou. Čeští baristé se zde utkají v národním soutěži Barista roku 2018. Káva. Pražírny z celého světa. Přednášky. Food truck parade. Tak by se dal shrnout nadcházející ročník festivalu.
 • Tomáš Levý a Milan Šavel pro Hotel Lomnica
  Tatranský Hotel Lomnica tento týden představil nové vedení své luxusní kuchyně, Tomáše Levého a Milana Šavelu.
 • Entrée restaurant – zápisky z degustace
  Olomoucká přední restaurace, večer se zaměřující na fine dining, před nedávnem oslavila své druhé výročí. Team vypadá stabilně a sehraně, všemu přihlíží a koordinuje šéfkuchař Přemek Forejt. Působí v pohodě a opravdově; není to na první pohled žádný excentrický umělec, byť některé servisy z menu tak na hosty působit můžou.
 • PAVEL KYZR: Dave B. má pět chuťových okruhů
  Dave B. – Taste Five na pražském Smíchově svojí gastronomickou nabídkou sází na neotřelost a čerstvost surovin. Menu je každý měsíc komplet nové, takže se nenudí jak personál, tak ani pravidelní hosté, kteří sem zavítají nejenom z okolních center, ale třeba i ze Smíchovské náplavky.
 • La Bouteille de Champagne 2018
  La Bouteille de Champagne, festival zaměřený na exkluzivní rukodělná šampaňská vína, se odehraje 24. února 2018. Přinášíme rozhovor se zakladatelem festivalu Antonínem Suchánkem a festivalovým partnerem Milošem Danihelkou. Časopis Beverage & Gastronomy je mediálním partnerem této nevšední akce.
 • Veletrh TOP GASTRO & HOTEL v Praze Holešovicích
  Již 12. ročník tradičního veletrhu bude v termínu 15. – 18. února 2018 patřit příznivcům gastronomie, hotelnictví a cestování.
 • Vánoční koktejl no.1
  Nastanou už za pár dní, tak je potřeba se na to napít ;-) A když už, tak od skvělých barmanů a s prvotřídními ingrediencemi! Honza Melzer, Martin Hůla, Tomáš Trnka a Radek Cedivoda; aneb X-treme Bar, Bar, který neexistuje, Hemingway Bar a Modrá Myš Bar. Jak letos mixologicky vystihnou Vánoce ve svém baru?
 • Šampion Salonu vín bude vyhlášen 7. prosince!
  Vyhlášení nejlepšího vína České republiky pro rok 2018 proběhne v budově Centrum Excelence ve Valticích ve čtvrtek 7. prosince. Šampion bude vybrán ze 200 finalistů naší nejvyšší a největší soutěže vín Salonu vín – národní soutěže vín. Soutěž pořádá Národní vinařské centrum za podpory Vinařského fondu a ve spolupráci se Svazem vinařů ČR.
 • Skotské dny na Svachovce do 30.11.
  Destilérka Svach představuje první mladý destilát, který otevírá historii produkci whisky Svach´s OLD WELL v destilérce Svach.
 • WHISKY LIFE! PRAGUE
  Již pátý ročník úspěšného Pražského festivalu opět v Novoměstské radnici v srdci historické Prahy s koná na Novoměstské radnici, 3. a 4. listopadu 2017.
 • Food Film Fest 2017
  28.10.2017!!! Více vědět znamená lépe jíst & pít. 2. ročník festivalu filmů o jídle & vědě za jídlem & jídla v žaludku. Letos ve znamení pálenek, kořalek a lihovin.
 • První ročník festivalu Pavillon francais
  Již v sobotu 21. října začíná festival francouzskcýh vín Pavillon francais v pražském Pavilonu Grébovka.
 • Dočesná v Žatci již po šedesáté
  Již tradiční akcí u příležitosti ukončení sklizně chmele je slavnost s názvem Dočesná, která se koná ve dnech 1. a 2. Září v Žatci.
 • 7. ročník Mikulovského Pivobraní
  Šťastná sedmička podtrhne letošní ročník (11. - 12. srpen 2017) Mikulovského pivobraní, který bude znovu ve znamení rockové hudby a profláknutých i méně známých pivních speciálů.
 • Rendezvous In July / Letní slavnost autentických vín
  Chcete - li objevit další rozměry vína a poznat celý jeho příběh ukrytý v každém doušku, pojďte s námi na rande.
 • Prague Ice Cream Festival 2017
  25. 6. 2017 v čase od 10:00 do 19:00 na Výstavišti Praha Holešovice - opět Ice Cream Festival! 3. kopeček Prague Ice Cream Festivalu je tady! Nenechte si ujít největší středoevropský svátek zmrzliny s doprovodným programem pro všechny!
 • Chivas Masters míří do finále
  Pražský Mánes bude 18. května hostit české národní finále prestižní barmanské soutěže Chivas Masters. Vítěz bude Českou republiku na počátku července reprezentovat na globálním klání v Tokiu.
 • Obalový klub tentokrát ve vinařství Salabka
  Think-tank on Packaging je klub top manažerů postavený na pravidelných setkáních nad aktuálními a ožehavými tématy, které hýbou obalovým světem.
 • Jsme opět mediálním partnerem BARISTA ROKU!
  …a je to už pro nás také srdeční záležitost:-) V posledním vydání Beverage&Gastronomy (1-2/2017) naleznete třeba punkový rozhovor se Štěpánem Neubauerem.
 • ProWein 2017 v startovních blocích
  Na mezinárodní branži čekají jedinečné nabídky. Zcela ve znamení svého hesla „To Another Great Year“ nastavuje veletrh ProWein od 19. do 21. března 2017 nová měřítka: na odborníky mezinárodní branže vína a lihovin čeká tentokrát více než 6.300 vystavovatelů z 60 zemí, v tom představitelé všech relevantních vinařských regionů tohoto světa.
 • Valentýn v Costa Coffee
  Svátek svatého Valentýna možná neslavíte, ale zajděte si do některé z kaváren Costa Coffee.
 • Vánoční trhy na Smíchově
  Tradiční a očekávané Vánoční trhy začnou koncem listopadu (26. 11. 2016 – 23. 12. 2016). Na pražském Smíchově (a nejen tam) se bude ochutnávat i nakupovat.
 • Týden kávy: Poznej svůj šálek kávy
  Oslavy Mezinárodního dne kávy, který připadá na 1. října, jsou již v kavárenském Brně tradicí, na níž milovníci kávy již po šesté narazí od 1. do 7. října všude tam, kde voní káva.
 • Najděte svého gastronomického vítěze!
  Prague Food Battle 20.8.2016, 10:00 – 22:00 na Smíchovské náplavce
 • A zase ta okurka
  Kilometry plastů použité v procesu balení okurek by se mohly zdát zbytečné a jsou předmětem dobře míněných antibalicích kampaní (pokud jablko nebo brambora může být bez fólie, proč ne okurky?).
 • Křest portugalského vydání Beverage & Gastronomy
  V nových prostorách portugalské restaurace Oliveira (Čermákova ulice, Praha 2) jsme ve čtvrtek 7. dubna křtili nové vydání časopisu, zaměřené na portugalskou gastronomii.
 • Absolutním vítězem Baristy roku 2O16 je Ondřej Hurtík
  Nejvyšší ocenění ze soutěže Barista roku 2016 zůstává letos opět v Praze. Od loňského vítěze, Adama Neubauera z kavárny EMA espresso bar si jej převzal Ondřej Hurtík z pražírny Doubleshot. Ondřej byl letos doslova neuvěřitelný a bezkonkurenční. Povedl se mu totiž husarský kousek. Kromě této hlavní ceny si odnesl i všechny ceny vedlejší!!! Vyhrál tedy soutěž o nejlepší espresso, mléčný nápoj a signature drink. Více informací a fotografií v novém vydání Beverage & Gastronomy!
 • B&G je partnerem Barista roku
  Ve dnech od 29. do 31. ledna proběhne v pražském divadle Studio DVA národní nominační kolo soutěže Barista roku. Kromě samotné soutěže se zde budou prezentovat dvě desítky českých a světových pražíren kávy. Více najdete v článku...
 • Křest Beverage & Gastronomy 11-12/2015
  Nejen tematickým vydáním Beverage & Gastronomy byla korunována spolupráce redakce časopisu a vedení Francouzského institutu v Praze, ale i symbolickým křtem tohoto francouzského čísla na půdě institutu, v Cafe 35.
 • Horeca konference, Praha 2015
  Summit Leaders in HORECA pořádaný Mezinárodní obchodní radou, která sdružuje podniky z celého světa a podporuje budoucí lídry v oboru, se bude konat v Praze 26. a 27. listopadu 2015 a Beverage & Gastronomy bude u toho!

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.