7. ročník Mikulovského Pivobraní

Hlavní stránka » Akce » 7. ročník Mikulovského Pivobraní

Šťastná sedmička podtrhne letošní ročník (11. - 12. srpen 2017) Mikulovského pivobraní, který bude znovu ve znamení rockové hudby a profláknutých i méně známých pivních speciálů.

Co festival nabídne?

DVOUDENNÍ PIVNÍ JARMARK, kde budete moci ochutnávat z nepřeberného množství pivních speciálů. V nabídce bude okolo 80 druhů piv nejen z produkce českých a moravských minipivovarů, ale i několik zahraničních speciálů. A v tichosti to nebude. K tomu Vám budou hrát až do večera různé pop-rockové kapely.

Oblíbili jste si „dvoutinku“ – tedy malý krýgl o objemu 0,2 litru, díky kterému jste mohli ochutnat mnohem více druhů. Ani letos Vás o ni nepřipravíme. Bude k zakoupení přímo v areálu amfiteátru nebo si ji můžete online objednat ke vstupence na jarmark.

Celé sobotní odpoledne až do půlnoci se na pódiu v amfiteátru budou střídat při festivalových vystoupeních hvězdy české a slovenské rockové scény (RYBIČKY 48, ARAKAIN, HORKÝŽE SLÍŽE, INEKAFE a DYMYTRY).

Labužníci si přijdou na své při sobotní komentované live show šéfkuchaře Marcela Ihnačáka, všechny přítomné pobaví silácké vystoupení Železného Zekona a pro malé i velké předvede dechberoucí bublinové představení umělec Pavel Roller.

Pořádáme množství pivních soutěží a her, které každoročně zabaví naše návštěvníky. Namátkou tradiční miss mokré tričko nebo soutěž o titul největšího pivního břicha.

Plnohodnotný dvoudenní doprovodný program pro děti a teenagery: Dětská zóna Mikulovského pivobraní letos bude plná dětských her, soutěží a tanečků. Nebude chybět klaun-chůdař, malovaní na obličej a na programu bude i bublinová dílnička. Ve skate parku v amfiteátru budou probíhat ukázky a workshopy BMX kol, koloběžek a inline bruslí.

Vše zakončí večerní OHŇOSTROJ speciálně sestavený pro Mikulovské Pivobraní.

A hlavně, díky Vám se nám podaří vytvořit vždy SKVĚLOU ATMOSFÉRU!

Více info na: https://www.mikulovskepivobrani.cz/

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.