Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2020

Hlavní stránka » Akce » Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2020

20. listopadu hostil pražský Paspův sál vyhlášení výsledků hodnocení Nejlepších restaurací a šéfkuchařů za rok 2019.

Výsledky soutěže:

Tři zlaté lvy získávají restaurace:

Alcron, George Prime Steak, Paloma Průhonice, U Malířů 1543, Aureole Fusion Restaurant & Lounge, Kampa Park, Piano Nobile, V Zátiší, Bellevue, La Degustation Bohême Bourgeoise, Salabka, Zdenek's Oyster Bar, Coda, La Finestra in Cucina, Sarah Bernhardt Restaurant, Zlatá Praha, Field, La Veranda, Soho, Francouzská restaurace Art Nouveau, Oblaca, Terasa U Zlaté studně

Dva zlaté lvy získalo 42 restaurací. Ocenění převezmou od vyslanců projektu v příštích dnech a týdnech.

Dva zlaté lvy získávají restaurace:

Aromi, Casa De Carli, Kalina Kampa, Portfolio Restaurant, Asian Temple, Deco restaurace, Kogo Slovanský dům, Rest. Atelier Red & Wine, Dvůr Hoffmeister, La Casa Argentina, Ristorante Da Emanuel, AvantGarde Restaurant & Café, Elements, La Gare, Ristorante Pagana, Babiččina zahrada, Entrée, La Rotonde, Symfonie Augustiniánský dům, Benjamin, Etnosvět, La Villa, The Eatery, Bistro Kaprova, Grand Cru Restaurant, Manú Praga, Triton Restaurant, Blue Wagon, Grandrestaurant Pupp, Manú Risto & Lounge, U Sapíků, Borgo Agnese, Hergetova cihelna, Miura, Yamato, Café Buddha, Chorvatský mlýn, Mlýnec, Cafe de Paris, Kalina Anežka restaurace v Nár. galerii, Nuance

Jednoho zlatého získávají restaurace:

Aldente, Eska, Mincovna, Sladovna, Angusfarm, George Prime Burger, Monopol, Sokolovna Průhonice, Bistrot de Papa, Goldie, Na Kopci, Spojka Karlín, Bohém, Hliněná Bašta, Nejen Bistro, Šatlava, Botel Admirál, Kavala, NOI, The Bistro, Brasileiro U Zelené žáby, Kogo Havelská, Ossegg Praha, Tiskárna, Brasserie Ullmann, La Bodeguita del Medio, Pastař, U Paluků, Bruxx, La Bottega Tusarova, Penzion V Polích, Větruše, Butcher's Grill & Pasta, Les Moules, Pepř a sůl, Zinc Restaurant, Lounge and Bar, Café Savoy, Luka Lu, Pizza Nuova, Columna, Miminoo Garden Restaurant, Pohostinec Monarch

TOP 10 šéfkuchařů dle soutěže:

  1. Radek Kašpárek, držitel michelinského ocenění a šéfkuchař restaurace Field, Praha
  2. Marek Raditsch, šéfkuchař (Executive Chef) skupiny restaurací Kampa Group, Praha
  3. Radek David, šéfkuchař (Executive Chef) restaurací La Veranda Praha a Kyjev; Babiččina Zahrada, Průhonice; The Bisto, Praha a řetězce restaurací Fajna Familia, Ukrajina
  4. David Šašek, šéfkuchař restaurace Coda, Praha
  5. Sofia Smith, šéfkuchařka restaurace Café Buddha, Praha
  6. Tomáš Horák, šéfkuchař restaurace Triton, Praha
  7. Jan Štěrba, šéfkuchař restaurace Piano Nobile, Mcely
  8. Tomáš Lachman, šéfkuchař restaurace Oblaca, Praha
  9. Miroslav Doležal, šéfkuchař (Executive Chef) restaurace U Malířů 1543, Praha
  10. Martin Svatek, šéfkuchař restaurace Goldie a člen seniorského Národního týmu kuchařů a cukrářů Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.