3.3.4. – L´Fleur bar slavil narozeniny

Hlavní stránka » Aktuality » 3.3.4. – L´Fleur bar slavil narozeniny

Včera se na adrese V Kolkovně 920/5 slavnostně otevřeli dveře pro všechny milovníky skvělých koktejlů, fanoušky a přátele L´Fleur baru. Slavily se totiž jeho třetí narozeniny!

A bylo to velké. Tato neděle, 4. března 2018 zřejmě zůstane nadlouho v paměti lidem nejen z „Champagne mafie“, jak si hrdě parta kolem L´Fleur baru říká. Elegantní prostory baru se naplnili hosty, balónky, láhvemi champagne a teamem, který rozdával pozitivní energii a úsměvy stejně tak dobře, jako rozléval zmíněné šumivé víno. Za právě oslavované tři roky poslal bar mezi hosty spousty skvělých drinků, nápadů a skvělých barmanů. Stálice, jakými jsou šéfbarman Víťa Cirok a autor konceptu Miloš Danihelka včera za barem doplnil Adrián Michalčík, který po té, co vyhrál české kolo prestižní Diageo World Class a na světovém finále pak skončil v TOP6 na světě (takto obrovský úspěch měl rok před tím právě i Víťa Cirok), začal před několika málo měsíci pracovat pro nově otevřený koncept *ISM v Oslu. Včera večer ovšem opět výjimečně míchal koktejly za barem L´Fleur. Hosté oslavy tak mohli ochutnat dva drinky, které Adrián míchá v Oslu a třetí, který připravil speciálně pro tento večer.

Dle toho, v kolik hodin ještě kluci reagovali na blahopřání a fotky z Instagramu se dá usoudit, že to bylo přesně takové, jaké slibovali – velké, skvělé a Funky.

Redakce Beverage & Gastronomy přeje L´Fleur baru a jeho týmu dalších mnoho úspěšných let, plných spokojených hostů! Ať se daří!

Ján Chovanec
Foto: autor

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.