BEBOP BAR: Za bar prosím

Hlavní stránka » Aktuality » BEBOP BAR: Za bar prosím

BeBop Bar začíná s unikátní koktejlovou školou, která bude fungovat od podzimu pro skupiny i jednotlivce. Zajímavostí je, že se účastníci naučí jak klasické, tak i signature drinky a to přímo za barem, o který se opíral Hugo Haas, Cher, John Malkovich, Gerard Depardier či Silvio Berlusconi.

BeBop Bar v hotelu Alcron přichází s novou koktejlovou školou, která bude probíhat pro skupiny 5–10 osob. Termíny se budou řešit individuálně. Během odpoledne se hosté naučí 2 klasické drinky a 1 signature drink. „ Výsledky si samozřejmě budou moci hosté na místě vychutnat. Půjde o celkové vpravení do barmanského světa a také malé zbožíznalství. Chceme, aby účastníci koktejlové školy nabité zkušenosti využili při přípravě drinků doma a zažili na vlastní kůži magické místo, jakým náš bar je,“ dodává šéfbarman Milan Drahoš. Cena koktejlové školy pro jednotlivce činí 2000 Kč v alkoholické verzi a v nealkoholické 1500 Kč.

Celý hotel Alcron je místem pozitivní historie. Právě protinacistické aktivity, mnoho dobročinných akcí a pobyt světových celebrit zapříčinili, že se každý v hotelu cítí jako hvězda. Jedinečná příležitost být hvězdou před i za barem a vychutnat si atmosféru, kterou toto místo nabízí.

Zdroj: TZ
Foto: Archiv BeBop Baru

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.