BEEFEATER MIXLDN 7

Hlavní stránka » Aktuality » BEEFEATER MIXLDN 7

Beefeater Gin je a vždy byl doma v Londýně a je průběžně ovlivňován tímto kulturním duchem a jeho neuvěřitelnou rozmanitostí. Buďte u toho a zapojte se do BEEFEATER MIXLDN 7 GLOBAL BARTENDER COMPETITION.

Rok se s rokem sešel a je tu opět největší světová ginová soutěž!

Již teď se můžete zaregistrovat do lokální kvalifikace prostřednictvím formuláře na stránkách www.beefeatermixldn.com

Do letošní soutěže BEEFEATER MIXLDN 7 GLOBAL BARTENDER COMPETITION se mohou zaregistrovat barmani s českým občanstvím i barmani slovenské, popř. jiné národnosti žijící a pracující aktivně v baru na území ČR. Soutěžící musí mít dovršeno 21 let. Registrace musí být provedena prostřednictvím formuláře na stránkách www.beefeatermixldn.com, kde naleznete i podrobná pravidla soutěže platná pro lokální a globální finálová kola, včetně hodnoticích kritérií.

Registrace do lokální kvalifikace je možná DO 15. září 2017.

A jaké je téma pro letošní ročník?

Úspěch a celosvětový vliv Londýna pramení nejen z jeho vlastní historie, ale můžeme zde najít také vliv mnoha proslulých měst po celém světě. Beefeater Gin je a vždy byl doma v Londýně a je průběžně ovlivňován tímto kulturním duchem a jeho neuvěřitelnou rozmanitostí. Mísí se v něm ale také lidé, jídlo, umění i kultura z celého světa a tím přispívají k jeho dnešní podobě, která by se měla odrážet I v přemýšlení o Vašem soutěžním koktejlu.

V rámci letošní soutěže MIXLDN bychom Vás chtěli vyzvat k vytvoření originálního koktejlu inspirovaného VAŠÍM městem.

Svůj koktejl byste měli vytvořit tak, aby byl oslavou rozmanitosti města, ve kterém žijete a pracujete. Chceme, abyste se nechali inspirovat kterýmkoli aspektem kultury vašeho města; uměním, hudbou, jídlem nebo lidmi. Tuto inspiraci potom namíchejte s duchem Londýna, ginem značky Beefeater. Nechte se jím inspirovat při tvorbě vašeho jedinečného soutěžního koktejlu, zvolte město v ČR vám blízké a vzdejte mu hold tím, že jej zakomponujete do příběhu vašeho drinku a propojíte jej právě s Beefeater Ginem jako hlavní bází a srdcem Londýna.

Aby vše bylo podle pravidel, zde je zadání vašeho úkolu:

1/
zvolte české město, ve kterém žijete nebo pracujete jako inspiraci

2/
navrhněte svůj koktejl na oslavu tohoto města (zaměřte se na všechny aspekty vašeho města − kulturu, umění, hudbu, jídlo a obyvatele).

3/
Váš drink musí obsahovat minimálně 30 ml ginu Beefeater Dry nebo Beefeater 24 a musí být ve formě long nebo short koktejlu. Při tvorbě receptury myslete na to, že byste měli být schopní připravit tři porce koktejlu v rámci 10 minut.

Začněte přemýšlet, které místo v Čechách ve vás zanechalo tak silný dojem, že jej představíte světu ve spojení s Londýnem!

Vítěz globálního finále Beefeater MIXLDN 7bude pozván do Londýna a bude mít čest vytvořit a destilovat limitovanou edici svého vlastního ginu pod dohledem Beefeater Master Distillera Desmonda Payna.

Jméno vítěze a vítězná receptura pak ozdobí obal limitované edice!

Finále České republiky se bude konat V PRAZE 15. LISTOPADU 2017.

Lokální kvalifikace trvá od 1. do 31. října a má svá specifická pravidla, která naleznete v sekci Novinky na stránkách profi.pernod-ricard.cz

Vaše další dotazy na: ambassador@beefeater.cz

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.