Beskydský FLERET míří na festivaly - s ovocným sadem a skvělými koktejly

Hlavní stránka » Aktuality » Beskydský FLERET míří na festivaly - s ovocným sadem a skvělými koktejly

Výborné a originální koktejly, jejichž základem jsou vytříbené ovocné destiláty, a bujný hruškový sad nabídne destilérka FLERET na několika českých a moravských hudebních festivalech.

Na festivalech Přeštěnice, Rock for People nebo Sázavafest tak nabídne návštěvníkům příjemnou relaxační zónu s dostatkem stínu pro horké letní dny. A k tomu osvěžení v podobě perfektně vychlazených mixovaných nápojů z prémiové Hruškovice či Slivovice FLERET nebo vyhlášeného čajovo-bylinného likéru TATRATEA.

„Právě nezvyklá mixologie je hlavním tahákem naší prezentace na festivalech. Pozorujeme, že fanoušci rok od roku vyžadují větší kvalitu a péči. Chceme proto ukázat, že se ovocné destiláty nemusejí pít samotné, ale že se z nich dají připravit skvělé netradiční míchané nápoje," říká Tomáš Novák, Sales&Marketing Director značky FLERET, která je součástí finanční skupiny FPD Group.

Headlinerem koktejlového line-pu FLERET bude bezesporu UNIQUM, ve kterém se skvěle doplňuje chuť Hruškovice FLERET Collection 1850 s tonicem, citrónovou šťávou a řapíkatým celerem. Co-headlinerem barmani vybrali koktejl MISSIONARY, jehož základem jsou Slivovice Collection 1850, zelený čaj a citrónová šťáva.

S originální prezentací frenštátské destilérky FLERET se návštěvníci v průběhu letních měsíců setkají na hudebních festivalech:

Vysočina Fest v termínu 7.-9.7. 2016
Sázavafest v termínu 4.-6.8. 2016
Putovní akce Kaufland Tour a Radio Fest

Více o prémiových produktech FLERET na www.fleret1850.cz

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.