Bistrot 104 kombinuje industriální prostředí a moderní skandinávský design

Hlavní stránka » Aktuality » Bistrot 104 kombinuje industriální prostředí a moderní skandinávský design

"Bistrot 104, to je neformální fine diningové bistro inspirované skandinávskou kuchyní", představil nový gastronomický koncept šéfkuchař Pavol Pavlík. "Jenže tady nejde čistě o skandinávskou kuchyni, my totiž využíváme v naprosté většině lokální a naturální suroviny, v tom je síla naší gastronomie."

Bistrot 104 kombinuje industriální prostředí a moderní skandinávský design. Právě to je nově otevřená gastro provozovna v Praze na Vinohradech, na ulici Korunní č. 104. Vedle obědového menu v podobě výběru z 9 jídel (3× starters, 4× main courses, 2× desserts), párování nápojů nebo 4 chodového degustačního menu a večerního menu s výběrem ze 14 jídel (5× startes, 6× main courses, 3× desserts), párované nápojů nebo 8 chodového degustačního menu nabízí unikátní Vin du Bistrot vína z kolekce Living Wines. „Vedle kolekce vín Living Wines samozřejmě přímo u nás vyrábíme domácí limonády,“ představuje silnou stránku nové restaurace Dragan Bogdanovič, který tu má na starosti nápoje, tedy i likéry, koktejly, či destiláty. Vše samozřejmě s přírodním původem. A na své si tu přijdou i milovníci kávy a čaje, pro něž jsou tu připraveny moderní trendy v jejich servírování a přípravě.

Bitrot104 se může vedle skvělé kuchyně pochlubit i jedním unikátem. Nejdelších restauračním stolem o délce 440 centimetrů dovezeným do Prahy až z Barmy.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.