Blíží se unikátní Galadegustace Bourgogne & Champagne 2019 v Kaiserštejnském paláci

Hlavní stránka » Aktuality » Blíží se unikátní Galadegustace Bourgogne & Champagne 2019 v Kaiserštejnském paláci

Společnost Premier Wines & Spirits organizuje již třetí a největší Galadegustaci vín Bourgogne a Champagne v České republice, která se bude konat 29. ledna 2019.

Na jednom místě v prostorách Kaiserštejnského paláce budete moci ochutnat krásná vína z oblastí, které patří mezi víny k těm královským. Oblíbená galadegustace toho nejlepšího z kvalitních vín z proslulých francouzských vinařských oblastí Bourgogne a Champagne se bude konat již třetím rokem, tentokrát 29. 1. 2019. Ochutnat na ní budete moci na 50 vzorků vín, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky. Celkem na vás čeká přes 70 lahví Bourgogne a 20 skvělých Champagne od 30 různých výrobců. Představí se vám vína z uznávaných vinařství, jako jsou Jean Grivot, Pierre-Yves Collin-Morrey, Jean-Jacques Confuron, Gros Frère et Sœur, Domaine Long-Depaquit či champagne Charles Heidsieck.

„V Kaiserštejnském paláci budete mít jedinečnou možnost ochutnat na jednom místě téměř všechny nejdůležitější apelace z Bourgogne a Champagne od renomovaných vinařů. Vámi vybranými lahvemi vás provedou zkušení sommeliéři, a navíc se můžete těšit na příjemné zpestření. V rámci programu budou připraveny dva masterclassy – jeden z nich bude zaměřený na Champagne, druhý na vína z Bourgogne,“ říká Tomáš Brůha, sommeliér společnosti Premier Wines & Spirits, a dodává: „Tato exkluzivní galadegustace bude již tradičně zakončena galavečeří s vinným párováním v restauraci Grand Cru.“

Vstupenky na exkluzivní galadegustaci můžete také darovat jako dárek, který ocení všichni milovníci kvalitního vína. Zakoupíte je na stránkách www.1er.cz. Cena galadegustace je 1990 Kč, galavečeře vás vyjde na 5000 Kč, masterclass Bourgogne vyjde na 4900 Kč a masteclass Champagne na 3900 Kč. V ceně masterclassů je zahrnuto i vstupné na galadegustaci.

Počet návštěvníků je omezen na 200.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.