Champagne večeře s André Jacquart

Hlavní stránka » Aktuality » Champagne večeře s André Jacquart

V sobotu 8.12. navštíví předvánoční Prahu jedna z mála současných "velkých dam" regionu Champagne, majitelka vynikajícího a velmi oceňovaného vinařství Champagne André Jacquart, paní Marie Doyard.

Přesto že je její vinařství poměrně mladé, už si stihlo vydobýt obrovské renomé a získat celou řadu prestižních ocenění. Těmi nejaktuálnějšími jsou ocenění pro „Brut Experience Blanc de Blancs,“ které bylo prestižním časopisem „Decanter“ vyhlášené za nejlepší „Non-vintage champagne“ jak v roce 2017, tak i 2018 a pak především pro Millesimé Experience, které získalo ocenění „World's Best Champagne“ za rok 2017!

Poklonu tomuto vinařství „vysekl“ i pravděpodobně největší znalec Champagne, pan Richard Juhlin:
,,The new series Expérience made with new exceptional barrels is amazing! Mesnil Expérience tastes like a high-class Puligny-Montrachet and is one of the area's best non vintage champagnes."

Samozřejmě bylo potřeba návštěvy Marie v naší metropoli nějak využít k tomu, abyste se s ní mohlo potkat co nejvíce zájemců. Tentokrát však ono shledání neproběhne v L'Fleur Baru, jak tomu u champagne vín bývá obvyklé, ale v populární restauraci Aromi.

Právě restaurace Aromi si již výše zmíněný „Brut Expérience Blanc de Blancs“ vybrala za své „champagne by glass“ a organizátory napadlo to všechno pěkně spojit v této restauraci, připravit degustační večeři s Marií a jejími víny, která jednotlivé chody doprovodí. Veškerá vína Champagne André Jacquart, která jsou produkována i ve formátu „Magnum“ (1,5l), budou během tohoto večera servírována přesně z tohoto formátu!!! Hosté postupně projdou kompletní produkci vinařství, různé báze i ročníky!

Čeká na ně jedinečný večer plný skvělého jídla a champagne, ve společnosti jedné z nejlepších vinařek slavného regionu Champagne!

Počet míst je limitovaný, doporučuji si Vaše místo rezervovat co nejdříve na: info@aromi.cz

FB událost naleznete na: https://www.facebook.com/…23508778522/

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.