Chivas Regal Icon 43%

Hlavní stránka » Aktuality » Chivas Regal Icon 43%

Jak chutnají vzpomínky? Přesně jako tento blend dvaceti nejvzácnějších skotských whisky, ve kterém najdete i kousky z už dávno neexistujících palíren. Chivas Regal Icon. Symbol luxusu, více než 200 let skotské tradice a festival perfektně vybalancované chuti.

Konkrétně meruněk, pomerančů a vanilky a náznaků ořechů. Přidejte k tomu vůni medu, hrušek, hořké čokolády a dlouhý, nasládlý závěr a dostanete opravdu ikonickou chuť.

Chivas Regal má hned několik vynikajících whisky. Tohle je ale naprostý unikát, který není možné s čímkoli porovnávat. A to nejen u Chivas Regal, nýbrž u jakéhokoli jiného výrobce.

Chivas Regal Icon je blend těch nejvzácnějších, pečlivě vybraných skotských whisky. A když říkáme nejvzácnějších, myslíme tím opravdu nejvzácnějších. Vždyť některé z nich pocházejí z palíren, které už dnes v zemi vřesu, jezer a ovcí nenajdete. Své nejlepší kousky v tomto blendu mají palírny jako Glen Keith, Strathisla nebo Longmorn.

Všechny spojuje jedno. Zrály v sudech více než 25 let.

Tento symbol tradice, luxusu a chuti vybalancoval hlavní blender Colin Scott k naprosté dokonalosti. Dech vám vezme už samotná vůně. Jemně se linoucí medový základ, doplněný o zralé hrušky, hořkou čokoládu a příjemné tóny fondánu.
Popisovat chuť něčeho takového asi nemá moc smysl. Rozhodně v ní ale najdete čerstvé meruňky, sladké pomeranče, stopy po vanilce a nádech ořechů.

Závěr? Ten přece u takové lahve nemůže být jiný než poctivě dlouhý. A krásně nasládlý.

To vše v ručně foukaném skleněném dekantéru, který by mohl být uměleckým dílem sám o sobě.

Chuť minulosti, ikona budoucnosti. Chivas Regal Icon.

Společnost Alkohol.cz připravila pro své nejnáročnější klienty hned 3 lahve, které máme aktuálně skladem jako jediní v ČR. Tím umožníme 3 vybraným zákazníkům v ČR tento sběratelský unikát vlastnit. Při objednání této skvostné whisky na www.alkohol.cz získá zákazník zároveň degustaci řízenou jedním z největších českých odborníků na whisky – whisky ambassadorem Zdeňkem Kortišem. Tuto výjimečnou whisky bude moci ochutnat i přesto, že zakoupená láhev zůstane uzavřena např. pro investiční účely. Investiční potenciál této ikonické whisky je obrovský.
Cena lahve je 79.999,– CZK

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.