Costa Coffee otvírá pobočky v dalších krajských městech

Hlavní stránka » Aktuality » Costa Coffee otvírá pobočky v dalších krajských městech

Britský kavárenský řetězec Costa Coffee, jehož franšízu u nás vlastní skupina Lagardere Travel Retail a. s., otvírá během podzimu další pobočky, a to nejen v Praze, ale také ve dvou krajských městech – v Ústí nad Labem a Českých Budějovicích. Na konci tohoto roku bude v ČR celkem 44 kaváren Costa Coffee.

První pobočka mezinárodního řetězce kaváren s italským způsobem přípravy kávy – Costa Coffee – byla otevřena v listopadu 2008 v pražském obchodním centru Atrium Flora. Značka u nás neustále expanduje.

„Počítáme s tím, že koncem letošního roku bude v České republice 44 kaváren Costa Coffee. Naši kávu tak budou moci zákazníci ochutnat již v 10 převážně krajských městech. Kromě Prahy (33 poboček) jsou naše kavárny také v Brně, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Liberci, Teplicích, Hradci Králové, nejnověji i v Ústí nad Labem a během listopadu bude otevřena nová kavárna v Českých Budějovicích,“ upřesňuje Eva Kulhánková, marketingová manažerka Costa Coffee v ČR.

Druhý největší světový kavárenský řetězec pokračuje v expanzi i v Praze. Během září byla otevřena kavárna na Masarykově nádraží, na začátek listopadu přibyde pobočka na Hlavním nádraží a do konce roku také v Centru Černý Most.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.