Dave B. - TASTE FIVE

Hlavní stránka » Aktuality » Dave B. - TASTE FIVE

V uličkách Prahy 5, kousek od smíchovského pivovaru, přesněji v ulici Na Valentince se v prosinci otevřeli brány nové gastronomické provozovny. A pod vedením šéfkuchaře Pavla Kyzra, jak se zdá, se jí daří celkem dobře.

Industriální prostor je vkusně rozčleněný do různých sekcí tak, aby pracovní jednání, či privátnější večeře se nestali fiaskem. Vše moderní, vzdušné a přitom celkem útulné.

Dalo by se říct, že i pokrmy tomu odpovídají. Servis je spíše moderní, než tradiční, což se samozřejmě nabízí. V poledním menu (btw. poměr cena-výkon je až překvapivě skvělý) naleznete jak důležitou polévku, tak i tři chody, přičemž si vyberou také hosté, kteří preferují lehčí stravu. Mnohokrát restaurace potěší i vegany. Ovšem na programu je klasicky hovězí, kuřecí či vepřové maso. Od snídaní až po večeře (otevírají v 8 hodin ráno a zavírá se ve 22 hodin) a skrz obědy, je restaurant Dave B. – TASTE FIVE překvapivě velice příjemnou smíchovskou volbou. Sklenka vína pro odvážnější není k obědu problémem a láhev prosseca si sebou můžete odnést i domů.

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.