Devět novinek z řady Albert Veggie zachutná nejen vegetariánům a veganům

Hlavní stránka » Aktuality » Devět novinek z řady Albert Veggie zachutná nejen vegetariánům a veganům

Řada produktů Albert Veggie se aktuálně rozrostla hned o devět novinek.

Nejrůznější pomazánky, zeleninové placičky či falafel ocení nejen vegani a vegetariáni. Díky kvalitním ingrediencím a unikátní receptuře budou chutnat všem. Třeba jako lehká, ale zároveň vydatná svačina.

Jedenáct bio pomazánek, které mohli zákazníci pod značkou Veggie v obchodech Albert najít již více než rok, nyní doplňuje hned devět novinek. Na své si přijdou všichni, kdo rádi odlehčí svému jídelníčku. „Řadu Albert Veggie si naši zákazníci velmi oblíbili. Jsme proto rádi, že po pomazánkách v biokvalitě můžeme představit všem, kdo rádi, ať už častěji, či občas sáhnout po bezmasých jídlech, další zajímavé a chutné produkty,“ říká Barbora Vanko, mluvčí obchodního řetězce Albert. Mezi novinkami lze najít vegetariánské placičky, falafel i další druhy populárních pomazánek plných neotřelých kombinací chutí.

Vegetariánské bio placičky se zeleninou
Dostupné v prodejnách Albert
Zeleninové placičky jsou skvělou volbou pro lehkou a rychlou večeři. Kromě spousty zeleniny obsahují také rýži a oříšky a jsou nejenom zdravé, ale potěší také všechny, kteří si hlídají kalorie.

Vegetariánské bio placičky se slunečnicovými semínky
Dostupné v prodejnách Albert
Zeleninové placičky obsahují nejen spoustu zdravé zeleniny, ale také plnou hrst slunečnicových semínek. Navíc pocházejí z ekologického zemědělství, takže dobrý pocit po večeři si užije opravdu každý.

Bio falafel – cizrnové placičky
Dostupný v prodejnách Albert
Cizrnový falafel je vyhlášenou vegetariánskou pochoutkou. Nyní jej zvládnete připravit doma během pár minut. Exotickou pochoutku z řady Albert Veggie stačí jen ohřát.

Vegetariánská pochoutka
Dostupná v prodejnách Albert
I vegani si můžou pochutnat na párcích. Že se vám tohle tvrzení nějak nezdá? Vyzkoušejte vegetariánskou pochoutku, která ač to na první pohled nevypadá, neobsahuje ani kousek masa.

Bio pomazánka s pažitkou
Dostupná v prodejnách Albert
Zkuste pro změnu odlehčit vaši odpolední svačinku a namažte si na kousek pečiva tofu pomazánku s pažitkou. Zachutná nejen veganům, ale všem fanouškům zdravého stravování.

Bio pomazánka s koriandrem
Dostupná v prodejnách Albert
Zkuste pro změnu odlehčit vaši odpolední svačinku a namažte si na kousek čerstvé bagety tofu pomazánku s koriandrem. Neotřelá chuť potěší nejen vegany, ale také všechny, kteří rádi oživí svůj jídelníček něčím zdravým.

Pomazánka s rajčaty, piniovými oříšky a bazalkou
Dostupná v prodejnách Albert
Pomazánka v italském stylu se u vás dlouho neohřeje, chutná totiž fantasticky. Můžete ji namazat třeba na kousek celozrnného pečiva, ale výborně se hodí také jako dip k zelenině.

Bio pomazánka se zeleninou a sójou
Dostupná v prodejnách Albert
Pomazánka se zahradní zeleninou je vhodná nejen pro vegany, díky skvělé chuti ji ocení všichni, kteří svůj jídelníček rádi odlehčí něčím zdravým.

Pomazánka se zelenou špaldou a dýňovými semínky
Dostupná v prodejnách Albert

Zkuste odlehčit odpolední svačinku zeleninovou pomazánkou. Neotřelá kombinace zelené špaldy a dýňových semínek zaujme nejen vegany, ale všechny, kteří si rádi dopřejí něco zdravého.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.