Do Říma a zadarmo? Soutěžte s Costa Express na čerpacích stanicích Shell!

Hlavní stránka » Aktuality » Do Říma a zadarmo? Soutěžte s Costa Express na čerpacích stanicích Shell!

Udělejte si během řízení příjemnou pauzu a „nadopujte se“ na čerpací stanici Shell kávou ze směsi Mocha Italia z automatu Costa Express.

Pak se s ní jenom „vycvakněte“. Vytvořte si fotku podle vaší fantazie na téma „prázdniny“ a zašlete ji na email soutez@costa-coffee.cz. Nejoriginálnější foto bude odměněno parádním výletem do Říma pro dvě osoby.

Prázdniny v Římě – málokomu se nevybaví jeden z nejromantič­tějších filmů všech dob s oslňujícími výkony Audrey Hepburnové a Gregoryho Pecka. Řím nabízí spousty romantických zákoutí (např. Fontana Di Trevi), historických míst dýchajících zvláštní atmosférou (např. Pantheon, Forum Romanum) a třeba i Španělské schody, na kterých mj. předváděly modely světoznámých návrhářů nejslavnější topmodelky.

Láká vás navštívit Věčné město, jak se Římu říká, a užít si ve dvou tři noci ve tříhvězdičkovém hotelu úplně zadarmo? Ať už poprvé, nebo si do něj jet zavzpomínat třeba na zásnuby? Zapojte se do soutěže s Costa Express a Shell. Jak již bylo zmíněno, stačí si jenom udělat příjemnou „pauzičku“ na jakékoliv čerpací stanici Shell a vychutnat si vaši milovanou kávu z automatu Costa Express. A u toho se vyfotit. Fotografie by se měla nést v duchu tématu „prázdniny“. Váš výtvor pak zašlete na email soutez@costa-coffee.cz.

Čím nápaditější foto, tím se vaše šance na cestu do Říma zvyšuje. Výhru ovšem nezíská jenom celkový vítěz a jeho doprovod, ale ve hře jsou také nabitá karta od Shell na čerpání pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč za 2. místo a dárkový balíček od Costa Express a Shell v hodnotě 3 000 Kč za 3. místo. Jenom nezapomeňte, že soutěž probíhá od 15. července do 15. září 2017! Více informací je zde: https://www.costa-coffee.cz/…osta-express.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.