Dotykový terminál all in one

Hlavní stránka » Aktuality » Dotykový terminál all in one

Olomoucká Lorika CZ v srpnu uvedla na trh nový dotykový terminál all in one pro gastro provozy.

Prostorově nenáročný Mini PC Lorika byl vyvinut byl vyvinut speciálně pro potřeby gastronomických a průmyslových provozů, tedy nejen restaurace, bary a kuchyně, ale také přípravny jídla, výrobní linky či stravovací systémy.

Pro jeho malý půdorys, robustní kovové provedení a rezistivní dotykový displej jej ocení také malé a začínající provozy. Hlavní výhodou rezistivního displeje je především to, že k dotyku lze použít prakticky cokoli. Může to být špička prstu a třeba i v rukavici, tužka nebo jakýkoli jiný předmět. Lze na něj markovat také mokrou rukou. Pomocí VESA držáku lze terminál připevnit na jakoukoliv vertikální i horizontální plochu. Obsahuje množství portů, kterými jej lze propojit nejen s pokladním vybavením, ale i dalšími např. průmyslovými zařízeními a čidly, jakými jsou např. váhy, čtečky, tiskárny a starší CNC stroje.

Lorika CZ nabízí kombinaci tohoto dotykového terminálu s pokladním softwarem
R-Keeper 7, spolehlivým a efektivním systémem řízení a kontroly i více gastronomických provozů z jednoho místa.

Technické specifikace: rozlišení: 1280*800; CPU: Intel® Atom™ Processor N2800; uložiště: 1× SSD Kingshare 32 GB; RAM: Kingstone 2GB; podpora OS: Windows, Linux; WiFi, LAN

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.