Echt pivo, fest hudba – to bude letošní Pardál Fest

Hlavní stránka » Aktuality » Echt pivo, fest hudba – to bude letošní Pardál Fest

Třetí ročník rockového festivalu Pardál Fest proběhne 23. září na českobudějovickém výstavišti. Na největším rockovém festivalu v jihočeském kraji vystoupí osm kapel. Předprodej vstupenek již probíhá.

Skvěle ošetřené pivo, populární kapely a kvalitní doprovodný program – to vše přinese třetí ročník Pardál Festu. Rockeři z české a slovenské scény rozezvučí své nabroušené kytary v sobotu 23. září na českobudějovickém výstavišti v pavilonu T. Brány areálu se otevřou ve 13:00.

„Pardál Fest je největší letošní rockovou akcí v kraji. Pozvali jsme populární kapely z Čech a Slovenska, jejichž hudba se aktuálně hraje v rádiích,“ říká Zdeněk Filip, organizátor festivalu a brand manažer značky Pardál z Budějovického Budvaru. Na scéně se postupně představí osm kapel: The Snuff, Zoči Voči, Trautenberk, Tlustá Berta, Debill Heads, Rybičky 48, Arakain a Dymytry.

Zábavu doplní doprovodný program se soutěžemi o vyladěné výhry od značky Pardál. Na místě bude zajištěno občerstvení, dokonale ošetřené čepované pivo a nealkoholické nápoje. Celý areál je zastřešen. Více informací o festivalu na www.pardal.cz/festwww.facebook.com/pardal.cz

Vstupenky je už nyní možné zakoupit v předprodeji na níže uvedených místech:

  • Music center – náměstí Přemysla Otakara II., Krajinská 36/2, České Budějovice
  • Masné Krámy – Krajinská 13, České Budějovice
  • Výstaviště České Budějovice – Husova 523, České Budějovice

Online vstupenky jsou rovněž k dispozici na webu www.pardal.cz/fest nebo na portále www.ticketpro.cz .

Cena vstupenek je 300 Kč v předprodeji a 400 Kč na místě. Vstupenky je také možné získat zdarma – postačí se zúčastnit některé ze soutěží na Pardál fejsbůčku.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.