EcoBurner - novinka na českém trhu

Hlavní stránka » Aktuality » EcoBurner - novinka na českém trhu

Již žádné popáleniny při servírování bufetového menu! Na českém trhu se nově představuje systém EcoBurner - novinka na českém trhu, která přináší revoluci pro všechny moderní bufety.

Jak je to možné? Je totiž bezpečný, až o třetinu úspornější a k tomu šetrný k životnímu prostředí. Využijete jej uvnitř i ve venkovních provozech a dokonce si můžete vybrat z několika barev nebo velikostí.

„Věříme, že v moderním světě pohostinství již není místo pro desítky let staré technologie, využívající pro ohřev jídel gely a svíčky. Usilujeme proto o poskytování bezpečných, stylových a zároveň udržitelných bufetových řešení“ říkají zástupci společnosti.

Patentovaný systém EcoBurner je bezpečnější, čistší a ekologičtější alternativa k produktům na trhu jako jsou svíčky či gely. Díky inovativnímu konstrukčnímu řešení umožňuje lepší kvalitu přípravy jídel, o 75 % méně emisí CO2 a neměnný průběh hoření. K tomu již konečně nehrozí ani žádné popáleniny. Jako příslušenství se také skvěle hodí porcelán od přední norské značky Figgjo.

Více na: http://bit.ly/EcoBurner

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.