Enologem roku je Eliška Becková z Vinařství Volařík

Hlavní stránka » Aktuality » Enologem roku je Eliška Becková z Vinařství Volařík

Titul Enolog roku 2018 získala Ing. Eliška Becková, enoložka Vinařství Volařík z Mikulova. Ocenění je udělováno při vyhlášení Vinařství roku 2018, které proběhlo 24. 1. v prostorách Výstaviště Brno.

Vinařství Volařík se dostalo mezi 3 finalisty Vinařství roku 2018 v kategorii střední vinařství. Rok 2018 byl pro Vinařství Volařík neuvěřitelně úspěšný, získalo nejvyšší ocenění v nejuznávanějších vinařských soutěžích v ČR – Champion Valtických vinných trhů, Vinař roku 2018, Král vín za nejlepší kolekci a nyní i Enolog roku 2018 pro Elišku Beckovou.

"Je mi velkou ctí nosit takový prestižní titul. Mám velkou výhodu, že mám kolem sebe úžasné kolegy, nejlepšího šéfa a milovanou rodinu. To se vína tvoří jedna báseň, " komentuje získaný titul Eliška Becková.

Vinařství Volařík obhospodařuje 80 ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a soustředí se na výrobu tichých bílých vín, zejména na odrůdu Ryzlink vlašský, rýnský a Pálavu. Nabídku doplňují Sekty Volařík vyráběné tradiční metodou, mošty a vína rosé. Vinařství je členem Aliance vinařů V8, spolku vinařů Dunajovské kopce, VOC Mikulov a VOC Pálava.

Zdroj: TZ
Foto: Archiv Vinařství Volařík

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.