Espresso cherry cola - vítězný drink namíchala Naďa Krejčíčková

Hlavní stránka » Aktuality » Espresso cherry cola - vítězný drink namíchala Naďa Krejčíčková

To tu dlouho nebylo. Mladá baristka z Costa Coffee se nejspíše řídila heslem: „přijet, vidět, zvítězit“. Naďa Krejčíčková pracuje v Costa Coffee teprve 2 roky, ale baristický talent nezapře. Za tuto dobu stačila vyhrát soutěž Costa Coffee Barista roku 2018 a zároveň i soutěž Lagardere Foodservice Championship 2019.

Vítězný kávový drink, který v poslední soutěži namíchala, je spojením Coca-Coly Zero a espressa. Je tak dobrý, že jej kavárny Costa Coffee zařadila do letní nabídky svých kávových nápojů. V nabídce kaváren se tak objeví nápoj, který připravila jejich baristka. Přijďte tedy ochutnat nápoj, který dobyl svět. Jeho jméno je Espresso cherry cola.

Silná dvojka

Máte rádi kávu? A Coca-Colu? Pokud jste dvakrát odpověděli ano, tak musíte ochutnat naprostou novinku v kavárnách Costa Coffee. Tou je ledový drink Espresso cherry cola, který umíchala baristka Costa Coffee a sklidila s ním na soutěžích první místo. Byla by škoda se o takový drink nepodělit i s ostatními. Drink je silný a zchladí i v těch nejteplejších dnech. Základem je dvojité espresso, které se vyshakuje s višnovým sirupem a ledem. Přeleje se do sklenice naplněné ledem a doplní studenou Coca-Colou Zero. Višňová příchuť ještě více podtrhne kávový nápoj a bude sladkou tečkou na jazyku. Nápoj je dozdobený plátkem citronu a koktejlovou třešní. V letních měsících je kombinace Coca-Coly a espressa osvěžující kávové nabuzení. Espresso cherry cola je k dostání ve všech kavárnách Costa Coffee.

Více na www.costa-coffee.cz

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.