FRIULANO ON TOUR

Hlavní stránka » Aktuality » FRIULANO ON TOUR

Prezentace a ochutnávka vín „Friulano on Tour“.

Prezentace a ochutnávka vín „Friulano on Tour“, kterou IWSP spoluorganizuje, se bude konat ve čtvrtek 3. března 2016 v hotelu Hilton Prague od 13 hod. do 19. hod.
Na akci bude prezentován výběr těch nejlepších vín z oblasti Friuli Venezia Giulia (Itálie). Zúčastněná vinařství zahrnují jak velmi malé podniky s produkcí kolem 20 tisíc lahví až po velká vinařství s roční produkcí 18 miliónů lahví.

Součástí Friuliano on Tour bude i Masterclass, odborný seminář o daném regionu a řízená degustace vybraných vín. Prezentuje Klára Kollárová AIWS.

FRIULANO ON TOUR – BUSINESS TO BUSINESS EVENT
KDY: 3. BŘEZNA 2016
KDE: HOTEL HILTON PRAGUE (POBŘEŽNÍ 1, PRAHA 8)

Program
13:00–19:00 (salon Chez Louis): “Walk Around Tasting” – klasická prezentace a ochutnávka
13:00–14:30 (salon Karlin II): Masterclass – odborný seminář, prezentuje Klara Kollárová, AIWS (OMEZENÁ KAPACITA)

Registrace
Pro vstup je nutné se registrovat předem prostřednictvím zaslání registračního emailu na prague@iwsp.cz (email musí obsahovat Vaše kompletní obchodní údaje – jméno, pozice, společnost, IČO, předmět podnikání, email, telefon) nebo přímo na místě (nutné prokázat se vyplněnou pozvánkou + vizitkou s obchodními údaji + identifikačním průkazem). Pokud máte zájem zúčastnit se také Masterclass, je nutná emailová registrace (do předmětu uveďte Friulano + Masterclass). Vždy počkejte na následné potvrzení. Pro profesionály z oboru nákup/prodej vína a nápojů a gastronomie je VSTUP VOLNÝ. Akce není přístupná široké veřejnosti. Počet účastníků je omezený.
Těšíme se na Vás!

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.