Frostino – skvělý letní drink v Costa Coffee

Hlavní stránka » Aktuality » Frostino – skvělý letní drink v Costa Coffee

Těšíte se na léto už jenom proto, že jste zvědaví, jaké novinky pro vás chystají ve vaší oblíbené kavárně Costa Coffee? Letos to bude obzvlášť lákavé!

Čeká na vás ledové pokušení nazvané „Frostino“. Protože v Costě myslí na všechny, nabízí vám hned několik báječných příchutí s kávou i bez ní – Strawberry Cheesecake Frostino, Coffee Frostino, Coffee Frostino (vanilka/kara­mel/mocha), Creamy Frostino Vanilka a Creamy Frostino Malina&Bílá čokoláda.

Slunce praží a vy se procházíte městem, až dojdete ke kavárně Costa Coffee. Jdete dovnitř, ale ještě nevíte, na co vůbec v tom horku máte chuť. Určitě na něco ledového. Bude to však káva, nebo něco jiného osvěžujícího a plné chuti? Ať tak či onak, určitě si vyberete některé Frostino, které je k dispozici ve dvou variantách – s kávou i bez ní. Rozdíl poznáte jednoduše podle názvu.
Jestliže jste milovníkem „cheesecaku“, nejspíše se stane vaším favoritem Strawberry Cheesecake Frostino. „Dojemna“ rozmixované čerstvé mléko s ledem provoněné jahodami, bílou čokoládou a vanilkou zdobí čepice šlehačky posypaná rozdrcenými sušenkami. Je to ideální nápoj a dezert v jednom, kterývás v horkém letním dni příjemně naladí a osvěží. Dalšími „nekávovými“ pochoutkami jsou lahodně jemné Creamy Frostino Vanilka a Creamy Frostino Malina & Bílá čokoláda.
Pokud preferujete ledové nápoje s kávou z jedinečné směsi Mocha Italia, budete nadšeni z těchto kávových variant – Coffee Frostino a Coffee Frostino s různými příchutěmi (vanilka/kara­mel/mocha).
Užívejte si léto na zahrádce vaší oblíbené „Costy“ s příjemně ledovým Frostinem. Pobočky kaváren Costa Coffee najdete nejen po Praze, ale i v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích či Teplicích.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.