Funguje skvěle, vypadá skvěle!

Hlavní stránka » Aktuality » Funguje skvěle, vypadá skvěle!

Smoothie mixér PRESIDENT je TOP na ovocná a zeleninová smoothie, mléčné koktejly i dětská pyré. Speciálně broušené nože zpracují obsah v masivní skleněné nádobě doslova za pár sekund, s tužšími kousky pomůže funkce pulzního mixování.

A co „smoothie to go“? Nasaďte na mixér cestovní láhev a vezměte si vitamíny do práce nebo na výlet. V luxusní antracitové a trendy smetanové barvě.

Smoothie mixér z nejvyšší linie President si zakládá na vysoce odolných a ostrých nerezových mixovacích nožích. K úplnému rozmixování ovoce a zeleniny s přidáním tekutiny mu postačí 30–40 vteřin mixování.

Při navrhování výrobku se naši designéři zaměřili také na snadné a intuitivní ovládání, a v neposlední řadě i rychlé čištění.

Praktická cestovní láhev s dobře těsnícím víčkem a poutkem je součástí balení, náhradní cestovní smoothie láhve jsou k dostání i samostatně.

Součástí mixéru jsou také původní recepty pro přípravu ovocných a zeleninových smoothie, mléčných koktejlů, ovocných dětských pokrmů a pyré. Určitě stojí za to ochutnat neotřelé kombinace jako banánové smoothie s červenou řepou nebo jablečné smoothie s okurkou. Samozřejmě, meze vlastní fantazii se nekladou, tak směle do toho.

Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l, smetanová nebo antracitová. Vynikající pro přípravu ovocných a zeleninových smoothie, mléčných koktejlů, dětských pyré apod. S funkcí pulzního mixování, masivní skleněnou nádobou a cestovní lahví. Nože z prvotřídní nerezavějící oceli.

Cena 1 499 Kč, zakoupíte v Prodejních centrech TESCOMA, nebo na www.eshop.tescoma.cz

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.