Jaký gril vám zaručí vždy perfektní výsledek?

Hlavní stránka » Aktuality » Jaký gril vám zaručí vždy perfektní výsledek?

Šťavnatý steak, lahodné ryby či grilovaná zelenina? Zaujměte své hosty efektním grilováním na Remundi - venkovním ohništi a grilu v jednom! Robustní vzhled a vysocekvalitní zpracování ocení znalci i gastroprofesionálové.

Novinka na našem trhu – venkovní ohniště a gril Remundi vhodný jak na dřevěné uhlí, tak na dřevo. Jako jediný gril na trhu má zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí táhla, umístěného zvnějšku ohniště. Remundi grily jsou tak maximálně efektivní a univerzální!

Robustní a kvalitní německé zpracování

Výčet výhod nekončí, díky speciální geometrii můžete využít různé teplotní zóny pro přípravu pokrmů vyžadující různé grilovací teploty. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací plotny, která se ohřívá až na 300 °C. Robustním vzhled a vysoce kvalitní, německé zpracování tak ocení především gastro profesionálové.

Vybírat můžete z několika typů, velikostí i výšek. Samozřejmostí je grilovací příslušenství, jako například velmi praktický grilovací poklop či kroužek s poklicí. Čištění a údržba je velmi snadná – po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smetete popel otvorem ve dně ohniště rovnou do nádoby na popel.

Objednávejte na: http://bit.ly/ChciRemundi

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.