Kam na Silvestra? Do Naháče!

Hlavní stránka » Aktuality » Kam na Silvestra? Do Naháče!

Možná už má většina z vás jasno, s kým a kde stráví konec letošního roku. Pro opozdilce však nyní přinášíme „balíček poslední záchrany“.

Službami nabitý čtyřhvězdičkový hotel v Posázaví Akademie Naháč nabízí možnost strávit poslední dva dny v roce v jeho režii. Nemusíte na nic myslet a nic připravovat, stačí se jen dostavit a zábava může začít.

Ať už budete poslední hodiny roku 2019 trávit jen se svou drahou polovičkou či s větší skupinou přátel, v Naháči prožijete jistě nezapomenutelné okamžiky a doslova každou minutu budete mít o zábavu postaráno. Od odpoledních hodin dne 30. prosince se můžete zahřát na WARM UP party, jejíž téma jsou letos Zlaté osmdesátky. Správně zvolený retro oděv ještě jistě umocní atmosféru.

Balíček hotelu Akademie Naháč vám nabízí ubytování na 2 noci, 2× snídani formou bohatého bufetu, 1× večeři, welcome drink, odpolední sklenku svařáku či nealko punče, neomezený vstup do wellness Wine&SPA včetně 15% slevy na masáže, originální dárek pro každého hosta, a především pak vstup na Silvestrovský večer. Tam si vychutnáte slavnostní bufet plný delikates, aperitiv a novoroční přípitek, o náladu se pak postará skvělý DJ. A na závěr nebude chybět ani soukromý ohňostroj. Co víc by si člověk mohl na Silvestra přát? Snad už jen to zdraví do nového roku.

Cena balíčku je dle typu pokoje od 7070 Kč/ dvoulůžkový pokoj. Tak neváhejte!

https://www.hotelnahac.cz

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.