Klobáskofest ve Velkých Popovicích

Hlavní stránka » Aktuality » Klobáskofest ve Velkých Popovicích

Přijeďte se podívat do Pivovaru Velké Popovice nejen na tradiční Klobáskofest. 17. září 2016 10.00 – 17.00. Jak název napovídá, těšit se můžete na ochutnávku klobásek všech možných chutí z dílny regionálních mistrů uzenářů. Celý den bude probíhat soutěž „O nejlepší klobásu“, ve které zvolí vítěze sami návštěvníci.

Těšit se můžete také na kuchařskou show v podání Jana Horkého, kapitána Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR. Honza patří mezi nejlepší české kuchaře, nosí titul Kuchař roku 2008 a patří mu desítky ocenění z českých i zahraničních soutěží. Pro Klobáskofest si připravil několik receptů, ve kterých využije regionální klobásky. Show bude začínat ve 13, 14 a 15 hodin.

V rámci celého dne můžete vyrazit na prohlídku Pivovaru Velké Popovice, kde se dozvíte, jak a kde se vaří oblíbené Velkopovické pivo, a také vše o historii pivovaru a zakladatelské rodiněRinghofferů, která velebila celý kraj. Připraveny budou také pivovarské soutěže o zajímavé pivní ceny z Kozlova obchodu, který bude otevřen po celý den. Kromě klobásek se budou prodávat také další regionální výrobky, ať už řemeslné, nebo dobré k snědku, a samozřejmě pivo Velkopopovický Kozel. K tanci či poslechu zahrají učitelé ZUŠ Velké Popovice a také skupina BLACK BAG.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.