Krevety rukama na Valentýna

Hlavní stránka » Aktuality » Krevety rukama na Valentýna

Únorový svátek svatého Valentýna je pro mnohé páry důvodem, proč zase vyrazit na večeři „ven“. Útočiště mohou najít v pražských podnicích Bruxx, Vinohradský parlament a Cukrář Skála, nebo v pardubické Potrefené Huse.

Útočiště mohou najít v pražských podnicích Bruxx, Vinohradský parlament a Cukrář Skála, nebo v pardubické Potrefené Huse. Čekají je krevety, pivo, čerstvé slávky i růže, ale také pralinky nebo speciální dort. „I přesto, že před svítivými srdíčky a plyšovými medvídky upřednostňujeme básnické sbírky Karla Hynka Máchy, jsme na oslavu valentinského svátku zamilovaných přece jen něco připravili,“ říká k pohoštění na 14. 2. Tereza Olivová, marketingová manažerka sítě TOGETHER, pod kterou restaurace spadají.

Krevety příborem králů

V populární belgické brasserii Bruxx začíná obsluha 14. února servírovat jedinečné pokrmy s krevetami, které můžete jíst rukama. Tedy příborem králů. Pět vybraných receptů zdejšího kuchaře Oldy Matouška bude restaurace podávat až do 20. února. Jednou ze specialit jsou i takzvané Bruxxotic – exotické smažené krevety vannamei v tempuře s wasabi majonézou a zimním salátem z kořenové zeleniny.

Bruxx vyráží do Pardubic

Ve Vinohradském Parlamentu bude večerním speciálem výborné kuřátko. V pardubické Potrefené Huse (Náměstí Republiky 1400, Pardubice) pak na tento den, společně s kuchaři z pražského Bruxxu, připravili několik chodů z čerstvých slávek. Na menu se objeví třeba roční slávky Bouchot dušené v belgickém pivu nebo risotto se slávkami v šafránovém fumetu. V Potrefené Huse v Hybernské, která rovněž spadá pod TOGETHER, budou pro zamilované nachystané červené růže.

Dort pěkně narůžovo

Už podruhé můžete svátek zamilovaných oslavit také u Cukráře Skály, který kromě růžového dortu pro dva připravuje také speciální edici valentinských pralinek. Ve všech restauracích TOGETHER pak jako malou pozornost dostanete kartičku na slevu 15 % právě na zákusky s sebou od našeho Cukráře.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.