Křupavá a šťavnatá pečínka pro celou rodinu

Hlavní stránka » Aktuality » Křupavá a šťavnatá pečínka pro celou rodinu

Vzpomínáte si, jaké to bylo, když babička servírovala rodinný oběd? Kouzelná atmosféra, provoněná kuchyně a jídlo podávané doprostřed stolu, takže si mohl kdokoliv přidat, co mu nejvíce chutnalo.

A právě takovou hostinou se inspirovala restaurace Babiččina zahrada v Průhonicích, která zavádí unikátní model v podobě rodinného obědu servírovaného v hrncích a mísách doprostřed stolu. Všeho je dostatek a každý si může přidat maso, omáčku či knedlíky.

Jaké pokrmy se budou tímto způsobem servírovat? Prvním z nich bude fantastický hovězí vývar s játrovými knedlíčky, který na podzim zvítězil ve velké polévkové olympiádě. Dalším pokrmem, určeným pro rodinu či skupinu přátel, bude do zlatova vypečená kachna, servírovaná v celku v pekáči a doprovázená dvojí sadou knedlíků a zelím.

Dále se ve víkendové rodinné nabídce objeví šťavnatá hovězí roláda s karlovarským knedlíkem, slovenskou pastou tarhoňa, restovanými párky se slaninou, cibulí a česnekem. Tu o dalším víkendu vystřídá plněná vepřová krkovice s nádivkou, bramborové rohlíčky, restované houby s cibulí, česnekem a majoránkou.

Jenom dodejme, že rodinné menu bude k dispozici v omezeném množství, a když dojde, nebude ten den možné připravit další.

https://babiccinazahrada.cz

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.