Ledová káva EISKAFFEE přináší chladivé osvěžení

Hlavní stránka » Aktuality » Ledová káva EISKAFFEE přináší chladivé osvěžení

Vysoké teploty vybízejí ke konzumaci chladivých nápojů, ale ani milovníci kávy nemusí zoufat, nejen pro ně je připraven drink pro zpestření léta - EISKAFFEE.

Už dávní obyvatelé východní Afriky znali výjimečné účinky kávy – povzbuzení těla i duše. EISKAFFEE je lahodný drink určený nejen pro rychlé ledové osvěžení, ale i jako posilující svěží nápoj pro celý den. Zároveň připravil její výrobce i několik tipů na koktejly, tedy zajímavý mix ledové kávy s oblíbenými ingrediencemi. Léto zkrátka kombinacemi chutí nešetří.

„Káva je mezi spotřebiteli všeobecně velmi oblíbená, patří mezi typické nápoje, které si většina z nás zařazuje do denního režimu. Jsme proto rádi, že můžeme zákazníkům nabídnout i v letním období alternativu klasické teplé kávy,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky EISKAFFEE. „Ledová káva je výborným nealkoholickým nápojem, který si získává stále větší oblibu u zákazníků především pro svou osvěžující chuť. Pro zákazníky jsme připravili EISKAFFEE i v menší plechové variantě, která je vhodná na cesty i jako malé občerstvení. Snažíme se neustále reagovat na potřeby zákazníků, a proto jsme již před časem zařadili do portfolia také variantu EISKAFFEE Light, “ dodává Martin Kincl z Alimpex food a.s.

Letní inspirace
LEDOVÁ KÁVA SE ZMRZLINOU
Potřebujete: 150 ml EISKAFFEE, zmrzlinu Manhattan, čerstvou mátu, led
Postup: Do whiskové skleničky dejte několik kostek ledu a zalijte ledovou kávou EISKAFFEE. Vše dobře promíchejte a navrch nápoje dejte kopeček zmrzliny Manhattan. Nakonec nápoj můžete dozdobit lístky čerstvé máty a zrnky kávy. Podávejte s brčkem a kávovou lžičkou.

**LEDOVÉ KOSTKY **
Potřebujete: 500 ml EISKAFFEE
Postup: Formičky na led vylijete vychlazenou ledovou kávou EISKAFFEE. Dejte do mrazáku, dokud zcela nezmrznou. Ledové kostky pak servírujte ve skleničce s brčkem a počkejte, až se káva začne rozpouštět. Jde o zcela originální způsob, jak si vychutnat Vaši ledovou kávu.
Takto připravenými ledovými kostkami můžete ozvláštnit i klasickou ledovou kávu EISKAFFEE.

**LEDOVÁ KÁVA S RUMEM **
Potřebujete: 150 ml ledové kávy EISKAFFEE, 20 ml tuzemského rumu, led
Postup: Nízkou širší sklenici naplňte kostkami ledu, přidejte rum, ledovou kávu EISKAFFEE a dobře promíchejte. Ledovou kávu s rumem ihned podávejte.

LEDOVÁ KÁVA S BAILEYS
Potřebujete: 150 ml ledové kávy EISKAFFEE, 20 ml Baileys, šlehačku, čokoládu, led
Postup: Whiskovou skleničku naplňte do jedné třetiny ledem, přidejte Baileys, ledovou kávu EISKAFFEE a vše důkladně promíchejte. Na závěr ozdobte šlehačkou a čokoládovými hoblinami.

LEDOVÝ KOKOS
Potřebujete: 200 ml ledové kávy EISKAFFEE, 50 ml bílého rumu, 30 ml kokosového sirupu, led
Postup: Do sklenice s ledem dejte všechny ingredience a velmi dobře promíchejte.
Tento nápoj je to pravé osvěžení, které oceníte v parných letních dnech.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.