Maximální kreativita s F2D

Hlavní stránka » Aktuality » Maximální kreativita s F2D

Ceres Black, Escura nebo Vigor? Inovativní produkty značky Fine to Dine přináší na trh nejnovější trendy v barvách a materiálech.

Do krásného nádobí od značky F2D se zamilujete na první pohled! Vybírejte z kolekcí, které inspirují k maximální kreativitě a pro ojedinělý gurmánský zážitek vašich hostů. Na kolekci Ceres Black skvěle vyniknou především jarní svěží barvy, F2D Escura dodá ten pravý rustikální vzhled a uvolněná a hravá Vigor skleněná řada se perfektně hodí k lehkým jídlům či rybám…

F2D Escura

F2D Black Ceres

Black Ceres představuje odolnou a robustní porcelánovou kolekci. Díky výrobnímu procesu reaktivní glazury v porcelánu má každý kus různě barevný odstín, a to ho dělá jedinečným. Matně černý design doplňuje měkké kulaté tvary každého kusu tohoto nádobí. Black Ceres je koncipován silnými tmavými tóny země a slouží jako perfektní nástroj, díky němuž se stane vaše každodenní stolování ještě výjimečnější.

F2D Terrene

Impozantní nádobí s reaktivní glazurou v porcelánu. Terrence je druhá kolekce značky F2D. Díky evropskému výrobnímu procesu, který vyústil v reaktivní glazuru v porcelánu, mají všechny hotové výrobky velmi distingovaný vzhled. Každý kus kolekce Terrene je jedinečný svým různě barevným odstínem, a to ho dělá jedinečným.

Více na http://bit.ly/FineToDine

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.