Metaxa - ČESKO ŘECKÉ VELIKONOCE

Hlavní stránka » Aktuality » Metaxa - ČESKO ŘECKÉ VELIKONOCE

Zpestřete si Velikonoce něčím netradičním. Například trochou řeckého slunce v podobě Metaxa Grande Fine. Ta si na letošní rok navíc připravila malé překvapení, k lahvi získáte speciální obtisky na vajíčka.

Design porcelánové lahve Metaxa Grande Fine vznikl již v 60. letech a je inspirovaný řeckým lidovým uměním. Odráží se v něm tradice, řemeslo a zručnost řeckých výrobců. Jelikož řecká lidová malba, hodně připomíná tu naši českou velikonoční, inspirovalo to Metaxu k propojení designu Grande Fine s oblíbenou českou tradicí, zdobení velikonočních vajíček a vznikla tak speciální edice obtisků. Od 1. do 15. dubna tak dostanete k nákupu na bottlesandsto­ries.cz ke každé lahvi Metaxa Grande Fine set dvanácti obtisků ve třech různých variantách.

Metaxa Grande Fine

Metaxa Grande Fine v sobě spojuje zralé vinné destiláty a aromatická muškátová vína z ostrova Samos. Zraje patnáct let ve vypalovaných dubových sudech, které jí dávají jemně kouřový nádech, který oslazují tóny koření, sušeného ovoce, květin a medu. Skvěle chutná samotná nebo na ledu.

Cena je 839 Kč, lahev 0,7l

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.