METAXA GRANDE FINE COLLECTOR´S EDITION

Hlavní stránka » Aktuality » METAXA GRANDE FINE COLLECTOR´S EDITION

ESENCE CHUTI A DESIGNU ŘECKA V JEDNÉ LAHVI. METAXA Grande Fine je nyní k dostání v nové sběratelské edici, kterou navrhla řecká umělkyně Rodanthi Senduka.

Už od svého prvního uvedení, vzdává METAXA Grande Fine holt Řecku, jeho tradicím, řemeslu a stylu života. METAXA Grande Fine v sobě spojuje zralé vinné destiláty a aromatická muškátová vína z ostrova Samos. Zraje patnáct let ve vypalovaných dubových sudech, které jí dávají jemně kouřový nádech, který oslazují tóny koření, vanilky, lékořice, sušeného ovoce a medu. Skvěle chutná samotná nebo na ledu.

V nové elegantní modrobílé lahvi se Rodanthi Senduce podařilo ztělesnit svobodného řeckého ducha a přímořský životní styl.

„Inspirovala jsem se malebnou řeckou scenérií; úzkými uličkami, krásnými jednoduchými vzory a řeckou architekturou. Krajina pak určila i barvy; bílá jako domy na Kykladech, modré moře a zalité slunce. Vzor je minimalistický, chtěla jsem, aby řecký duch mluvil sám za sebe, a také jsem chtěla nechat prostor pro představivost a fantazii,“ popisuje lahev designérka.

Zavzpomínejte na slunce, moře a příjemné chvilky. Zpestřete si podzimní návrat do reality lahví plnou řecké chuti a tradice. Limitovanou sběratelskou kolekci Metaxa Grande Fine zakoupíte na www.bottlesandstories.cz

Cena je 1150Kč, lahev 0,7l

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.