Montacké vlny …běžecký závod, hudba a pivo PRIMÁTOR

Hlavní stránka » Aktuality » Montacké vlny …běžecký závod, hudba a pivo PRIMÁTOR

Náchodský pivovar PRIMÁTOR myslí na všechny, jak na milovníky pivního moku, tak na milovníky sportu, především pak běhu. Nově v letošním roce zastřešil a stal se hlavním partnerem 1. ročníku běžeckého seriálu Primátor CUP.

Propojili jsme nejstarší závody v náchodském regionu – kultovní běh Hronov-Náchod a Cenu Metuje, společně se štikami, které se prodraly velmi rychle do běžeckého kalendáře Běh Babiččiným údolím a Běh pro Hospic. K nim jsme přidali dva nové závody – Lázeňskou sedmičku a Montacké vlny.

Běžecký závod MONTACKÉ VLNY se koná v sobotu 30. září 2017 a organizuje ho přímo ná-chodský pivovar ve svém areálu. „Všem běžcům poskytneme veškeré zázemí a nejen jim nabídneme zajímavý doprovodný program. Závod se poběží v kopcovitém lesním terénu nad pivovarem v tzv. Montaci, z čehož vyplynul i samotný název našeho běhu“.

Hlavní závod MONTACKÉ VLNY v délce 9 km (2 okruhy) je zahrnutý do celkového bodovacího systému seriálu Primátor CUP. Běžci a běžkyně, kteří si na dlouhou trať v terénu netroufají, mohou zkusit běh Kondiční vlny, který je v poloviční délce 4,5 km. Mládež si může poměřit síly v běhu na 1 500 m Montacké vlnky. Pro děti všech věkových kategorií je připraven nesoutěžní atletický a výtvarný program. A navíc všichni, kteří si mají zájem zkontrolovat svůj zdravotní stav, jistě rádi na-vštíví lékařský stánek „Před mrtvicí a infarktem neutečeš“.

„Rádi bychom na MONTACKÉ VLNY přilákali nejen samotné běžce a fanoušky, ale i širokou ve-řejnost z Náchoda a okolí, příznivce našeho piva PRIMÁTOR a dobré zábavy. Hned po vyhlášení vý-sledků začne na pódiu koncert skupiny POETIKA a po nich vystoupí náchodská skupina Divokej Bill revival“, dodala organizátorka běhu Markéta Flousková.

Přihlásit se na MONTACKÉ VLNY a získat více informací k závodu můžete zde:
http://www.primatorcup.cz/#…

Akce samotná je propagována na:
http://www.primator.cz/cz/ a našem FB https://www.facebook.com/primator.cz/

TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.