Nejlepší tapas v Praze? Vítejte v The Bistro!

Hlavní stránka » Aktuality » Nejlepší tapas v Praze? Vítejte v The Bistro!

V Londýnské se nikdo nenudí. Kosmopolitní The Bistro totiž nabízí pestrou kolekci světových specialit, které kuchyně servíruje ve formě oblíbených tapas, díky čemuž může každý host ochutnat klidně půl tuctu parádních pokrmů. A přeskakovat z jedné národní kuchyně do druhé.

Menu podniku The Bistro se stále mění, nabídka tapas se obnovuje každých 14 dní, ale některé stálice zůstávají, či se jen zlehka mění jejich finální podoba. A co mají hosté nejraději? Frčí jemný hráškový hummus s avokádem a sušenými olivami, oblíbené jsou čínské knedlíčky Dim sum s kachním mase a hoisin omáčkou či unikátní prezentace ryby smažené v kataif nudlích, která je servírovaná s řeckými tzatziki.

Skvělou chuťovou kombinaci nabízí také Gazpacho s marinovanými krevetami a kaviárem z yuzu či originální podoba hovězího tataráku, který šéfkuchař dochucuje dresingem z miso pasty a servíruje s okurkou a espumou ze sójové omáčky. Ať tak či tak, v The Bistro se každý den odehrává fantastické gastronomické představení. Rozmanitý svět tapas nikdy neomrzí, a v The Bistro mají nejlepší tapas v Praze.

https://www.bistrolondynska.cz

Zroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.