Nejprodávanější whisky v Evropě je Ballantine’s

Hlavní stránka » Aktuality » Nejprodávanější whisky v Evropě je Ballantine’s

Whisky je gentlemanský nápoj, jenž muži milují, a který je potřeba umět vychutnávat. A právě pro milovníky kvalitního alkoholu máme tip na skotskou whisky, nejprodávanější blended whisky v Evropě - Ballantine’s.

Ta v posledních letech obdržela nejvyšší ocenění v kategorii skotská blended whisky ve Whisky Bible od Jima Murrayho i díky své jedinečné a nenapodobitel­né chuti.

Ballantine’s Finest je po desetiletí prověřená skotská whisky, jejíž první originál umíchal již před 190 lety George Ballantine v malém obchůdku v Edinburghu. Dokonalá kombinace chutí více než 40 druhů whisky dodnes zůstává stále stejná a lahev Ballantine‘s tak přináší pravý skotský zážitek. Ballantine’s si zakládá na svém neměnném složení, za které zodpovídají mistři míchači. Ti recepturu střeží a předávají ji po generace.

Neměnnost chutí – i to je důvod její oblíbenosti v Evropě, kde je nejprodávanější skotskou blended whisky vůbec. Tuto výjimečnou pozici potvrzuje i nejvyšší hodnocení v kategorii skotská blended whisky ve Whisky Bible od Jim Murray, které získala v roce 2016 a letos prvenství potvrdila.

Vychutnejte si Ballantine’s přesně tak, jak to máte rádi, ať už s ledem, kolou či zázvorem nebo jen tak po náročném dni v pohodlí domova. Letos navíc můžete rodinu a známe potěšit pod vánočním stromečkem elegantním balením Ballentine’s Finest s exkluzivními skleničkami.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.