Nespresso představuje špičkový profesionální kávovar pro baristy Aguila 220

Hlavní stránka » Aktuality » Nespresso představuje špičkový profesionální kávovar pro baristy Aguila 220

Nový model umožní restauracím a kavárnám zlepšit nabídku a navýšit prodej kávy.

Vedoucí značka na trhu s porcovanou kávou prémiové kvality, společnost Nespresso, představuje nový přístroj Aguila 220. Novinka Aguila 220 vychází ze stejné průkopnické technologie jako úspěšný předchůdce Aguila 420, uvedený na trh v roce 2011. Model Aguila 220 byl navržen tak, aby uspokojil poptávku všech podniků v segmentu HORECA, jako jsou hotely, restaurace, kavárny a office segment. Nabízí nepřekonatelný výběr delikátních kávových receptů realizovaných stiskem jediného tlačítka, mimořádnou kvalitu nápoje a jedinečné kávové zážitky.

S tím, jak roste informovanost spotřebitelů o kávě, a tedy i pečlivost jejich výběru a touha po objevování nových chutí, představuje prémiová nabídka kávy pro hotely a restaurace skvělý způsob, jak se odlišit od konkurence. Vysoce výkonný profesionální kávovar Aguila 220 pomáhá v souladu s filozofií Nespresso tento cíl naplnit a zároveň dodržet principy snadné obsluhy i údržby. Představení přístroje Aguila 220 ještě dále posiluje nabídku společnosti Nespresso pro baristy, která zahrnuje kompletní portfolio kávovarů, 11 káv Grand Cru pro každou příležitost a jedinečné zákaznické služby.

Přístroj Aguila 220 nabízí výjimečnou šíři funkcí v elegantním a odolném designu, snadnou obsluhu a jednoduchou přípravu i těch nejnáročnějších receptů. Jeho robustní varná jednotka dokáže připravit v průměru 2000 šálků kávy za měsíc, čímž uspokojuje tržní poptávku po efektivním využití místa i přípravě nápojů v různém množství. Dvě extrakční hlavy umožňují rychlou přípravu i dvou nápojů najednou během špičky. Systém pro tvorbu jedinečné mléčné pěny, regulace teploty mléka, tři programovatelné velikosti šálků (ristretto, espresso a lungo), 4 recepty na jeden dotek a 12 naprogramovaných kávových receptů s horkým mlékem hotových po stisku tlačítka, to vše zajišťuje, že přístroj Aguila 220 nabízí vysokou přidanou hodnotu z hlediska obsluhy i provozu. Další příjemnou funkcí je možnost propojení s pokladnou, která pomáhá zjednodušit obsluhu i v těch nejnáročnějších provozních prostředích.

„Naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití a jsme velmi rádi, že můžeme řadu Aguila rozšířit o inovativní a kompaktní přístroj Aguila 220,“ uvedl Reto Bruegger, ředitel sekce Out of Home v Nestlé Nespresso SA. „Řada Aguila naplňuje snahu společnosti Nespresso poskytnout našim obchodním partnerům kávu nejvyšší kvality, možnost volby, jednoduchou obsluhu a kvalitní služby, které spotřebitelé očekávají.“

Přístroj Aguila 220 je dostupný od konce roku 2015.
Více informací získáte na www.nespresso.com/pro/cz.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.