NOVINKA – Nealko pivo s příchutí černého rybízu a limetky

Hlavní stránka » Aktuality » NOVINKA – Nealko pivo s příchutí černého rybízu a limetky

Pivovar PRIMÁTOR rozšířil škálu vyráběných nápojů o novinku z řady nealkoholických piv. Nealko pivo s příchutí černý rybíz a limetka. Potěší zejména aktivní veřejnost, která hledá osvěžení a přitom žádá nápoj na přírodní bázi. Své příznivce se jistě najde například mezi řidiči či sportovci.

„Náš nový nápoj PRIMÁTOR Nealko ČERNÝ RYBÍZ A LIMETKA je velmi osvěžující, není přeslazený a zachovává si i chuť a pitelnost piva. Jeho ovocná část nepřehluší chmelový základ. Nečekaná kombinace příjemně hořkého piva a plné chuti rybízu nabízí originální zážitek,“ slibuje sládek a ředitel Pivovaru PRIMÁTOR Petr Kaluža.

Od prvního nápadu do realizace uběhl více než rok. Na počátku byl výběr příchuti, na konci precizní ladění poměru jednotlivých složek nebo ne nevýznamný výběr designu obalu nového produktu.

Proč se však náchodský pivovar pustil na cestu míchaných nápojů?

„Ve společnosti rezonuje trend zdravého životního stylu. Navíc ne každý, kdo se chce v létě osvěžit, sáhne po alkoholu. Pro ty, kdo nemohou, například coby řidiči, nesmí či nechtějí, přinášíme právě tento produkt,“ vysvětlil sládek Petr Kaluža a zdůraznil, že stejně jako při výrobě piva nechtěl jít pivovar cestou potravinářských náhražek.

„Veškeré ingredience jsou na přírodní bázi, základem nápoje, který mícháme s naším nealkoholickým pivem, jsou přírodní šťávy. Nenajdete v něm konzervanty ani umělá barviva.

V těchto dnech je do distribuce uvedena plechovka o obsahu 0,5 l, s dominantním „N“ a typickou vlnou v rybízových tónech. Ovocné nealkopivo bude stáčeno také do sudů. V točené podobě je k dispozici především v regionu a v sezonních provozovnách.

České pivovarnictví zažívá nebývalý rozmach segmentu nealkoholických piv a míchaných nápojů na bázi piva (tzv. pivních mixů). Zatímco nealko piv v roce 2018 navařili české pivovary 620 tisíc hektolitrů, což je o 7,3 procenta více než o rok dříve, tak spotřeba pivních mixů vzrostla od 42,5 procenta na 429 tisíc hektolitrů.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.