O kapku pohodlnější

Hlavní stránka » Aktuality » O kapku pohodlnější

Vychutnejte si i doma kávu jako od profíka s novinkou NESCAFÉAZERA!

Sebevědomí! Nezávislost! Kreativita! Ikonická rozpustná káva NESCAFÉ uvádí novou značku pro nekonvenční osobnosti, které jdou v životě svou vlastní cestou. Prémiové kávové menu NESCAFÉ AZERA Americano a Espresso, nejoblíbenější černé šálky z kaváren, vás svým charakteristickým aroma čerstvě namletých kávových zrn naladí na domácí pohodu!

NOVINKA NESCAFÉ AZERA AMERICANO
NESCAFÉ AZERAAmericano je káva s neodolatelně jemnou a bohatou chutí. Svým charakteristickým aroma čerstvě namletých kávových zrn vás naladí na kavárenskou pohodu. Každý šálek přináší sametovou vrstvukávové cremy (pěny). NESCAFÉ AZERAAmericanosi nejdokonaleji vychutnáte, když jej naservírujete do 200ml hrnečku.

NOVINKA NESCAFÉ AZERA ESPRESSO
NESCAFÉ AZERA Espresso je káva s drsnější a přitom velmi vyváženou chutí. Výrazné aroma čerstvě namletých kávových zrn vás vtáhne do světa kavárenské kultury. Každý šálek vás potěší sametovou vrstvou kávové cremy (pěny) stejně jako u Americana. NESCAFÉ AZERA Espresso je nejchutnější v menším, 90ml šálku.

Espresso a americano – znáte rozdíl?
Pokud toužíte po bohaté, čisté chuti kávy a intenzivním aroma, pak je pro vás espresso pravděpodobně tím pravým kávovým nápojem. Espresso není jen extrémně koncentrovaným šálkem kávy, jedná se také o způsob vaření kávy a základ pro přípravu mnoha dalších kávových nápojů včetně cappuccina, macchiata alatte.
Káva americano, která je naopak jemnější, se zrodila během druhé světové války, kdy američtí vojáci měli obecně radši lehčí kávu ve srovnání s Evropany. Tak se rozhodli přidat do svého malého espressa horkou vodu a vytvořili méně hořkou kávu s lehčím tělem, která je tou pravou variantou pro milovníky jemnějších chutí.

Káva NESCAFÉ AZERAAmericanoje k dostání v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 99,90 Kč (60g) a 149,90 Kč (100g). Káva NESCAFÉ AZERA Espresso je k dostání v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč (100g).

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.