Objevte novou kavárnu Starbucks v Brně!

Hlavní stránka » Aktuality » Objevte novou kavárnu Starbucks v Brně!

Zbrusu nová – celkem již třetí – kavárna Starbucks v Brně se právě otevřela v samém srdci města: na náměstí Svobody 5. Velkorysý prostor (téměř 200 m²) se pro zákazníky upravoval šest týdnů podle návrhu interiérové designérky Dikey Katakis-Kotsifakis. Kromě 49 míst uvnitř kavárny si zákazníci budou moci v letním období vychutnat posezení na čtyřicetimetrové terase, která disponuje dalšími 48 místy.

Zbrusu nová – celkem již třetí – kavárna Starbucks v Brně se právě otevřela v samém srdci města:
na náměstí Svobody 5. Velkorysý prostor (téměř 200 m²) se pro zákazníky upravoval šest týdnů podle návrhu interiérové designérky Dikey Katakis-Kotsifakis. Kromě 49 míst uvnitř kavárny si zákazníci budou moci v letním období vychutnat posezení na čtyřicetimetrové terase, která disponuje dalšími 48 místy.
Kavárna se zcela jistě brzy stane oblíbeným místem setkání mezi přáteli, tak jak je tomu koneckonců u všech kaváren Starbucks.
Přijďte si prohlédnout novou kavárnu a ochutnat sezonní speciality Starbucks! Žhavou novinkou začátku roku je například latte z kokosového mléka. Od února na vás čeká Pistachio-Rose Mocha, což je kombinace espressa a moka, obohacená příchutí pistácií a růže, a na Valentýna Triple Hot Chocolate s černým a bílým moka, šlehačkou a polevou. Vaše chuťové pohárky si ve Starbucks opravdu užijí!

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.