Oříškový šálek

Hlavní stránka » Aktuality » Oříškový šálek

Kavárenská severočeská síť Lagarto si na podzim připravila pro své hosty ve všech svých pobočkách – Most, Teplice, Chomutov – oříškové překvapení. K chladnému počasí patří hřejivé ořechové plody. Nic nepovzbudí tělo více než právě ony.

Novinkou je Reeses Mocha, jejíž základem je nejpopulárnější americká cukrovinka. Čokoládový košíček plný arašídového másla. Reeses v šálku, je plný arašídů, čokolády a karamelu. Na první počtení a i pohled kalorická bomba. Po prvním doušku ale nebývale překvapí. Žádná přeslazená chuť. Tato cukrovinka slaví celosvětový úspěch právě díky neuvěřitelně podmanivé chuti, která osladí ale nepřesladí. Nyní v tekuté formě v síti Lagarto.

Druhou novinkou je Praliné Latte. Opět v hlavní roli oříšky, tentokrát lískové z Piemontu. Oříškové latte s polevou praliné. „Svým hostům nabízíme nejkvalitnější suroviny zpracované s Lagarto stylem. Vnímáme světové trendy a hlavně naše týmové představy a poznatky. V Lagarto jsme všichni na jedné lodi a plujeme stejným směrem,“ dodává majitel, šéfcukrář, vizionář Jan Hawelka.

Oříškový šálek na zahřátí jedině v Lagarto. Místě, kde vědí, jak s ořechy naložit. Jde o představivost a znalost české nátury. Pouhý hrnek totiž může zasytit, potěšit a celkově den zpříjemnit. O to jde, denně, sezónně či nárazově si dopřát speciální kávovou péči. Stačí málo k jednoduchému a o to neplánovanému štěstí.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.