Oslavte s Baronem Mezinárodní víkend slivovice

Hlavní stránka » Aktuality » Oslavte s Baronem Mezinárodní víkend slivovice

Slivovice Baron Hildprandt nesmí chybět při oslavách Mezinárodního víkendu slivovice. Ten připadá již tradičně na poslední říjnový víkend, v tomto roce tedy na 25. až 27. října 2019.

Vychutnejte si slivovici Baron Hildprandt 42,5% či 50%, kterou díky oslavám zakoupíte nyní v síti Makro za akční cenu.

Značka Baron Hildprandt ze Zámecké palírny v Blatné se pyšní mnoha kvalitními a po celém světě oceňovanými produkty. Do jejího sortimentu patří i dvě kvalitní slivovice – 42,5% a 50%. Obě spojuje použití lokálních švestek i vytříbená chuť a obě jsou jako dělané na to, abyste s nimi oslavili tento krásný podzimní svátek, který má skutečně grády! Zakladatelem projektu Mezinárodní víkend slivovice je Unie destilatérů ve spolupráci s velkoobchodem Ma­kro.

Slivovice Baron Hildprandt 42,5%

Tento švestkový destilát je výrazně jemný a čistý díky unikátní čtyřnásobné destilaci. K jeho výrobě je použita místní čistá demineralizovaná voda z 35 m hlubokých studní. Destilát po destilaci odpočívá v tancích po dobu jednoho roku pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Ten se stará o kvalitu všech destilátů ze Zámecké palírny v Blatné.

Slivovici Baron Hildprandt 42,5% zakoupíte na www.1er.cz nebo v Makru za akční cenu 390 Kč bez DPH.

Slivovice Baron Hildprandt 50%

Tato blatenská pálenka se vyrábí v Zámecké palírně Blatná z místních švestek. Základem je ruční rodinná malovýroba, kdy jsou všechny švestky pečlivě přebírány. Destilát je trojnásobně destilovaný, aby dosáhl opravdu intenzivní a čisté chuti. Následně odpočívá v tancích po dobu jednoho roku. Díky tomu je zakulacený a čistý, ale zároveň má požadovanou intenzivní chuť.

Slivovici Baron Hildprandt 50% zakoupíte na www.1er.cz nebo v Makru za akční cenu 366 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.