Ostrava Coffee Festival

Hlavní stránka » Aktuality » Ostrava Coffee Festival

Ostravu poctí nevídaná kávová událost. 13. a 14.dubna proběhne na Černé Louce národní utkání baristů v disciplínách Coffee in Good Spirits, tedy příprava kávového nápoje s alkoholem a Latte Art, kreslení do mléčné pěny.

Sobota bude patřit mixologii kávy a alkoholu, kde budou moci návštěvníci sledovat soutěžící od rána do podvečera, v neděli poté proběhne Latte Art. Přivítáme mezinárodní porotu, která vybere výherce reprezentující naši republiku na světovém šampionátě v Berlíně.

Kromě soutěžní linky bude celá akce koncipovaná jako festival. Je nám ctí, že přivítáme téměř 20 pražíren výběrové kávy z celé České republiky, Slovenska a Irska. Všechny pražírny budou po celý víkend připravovat espressa, cappuccina, filtrovanou kávu etc.pro návštěvníky zdarma. Kromě kávových lákadel budou probíhat přednášky, workshopy a cuppingy. K zakousnutí bude výběrové lokální gastro a samozřejmě zajímaví vystavující a kila kávy v našem merch shopu.

Se svou pojízdnou kavárnou zavítá na festival také Mental Café, což je projekt, který má za cíl zaměstnat lidi s různým postižením. Baristé Mental Café budou na místě rovněž připravovat kávu. Kromě toho bude ale připravena tombola, jejíž výtěžek poputuje na konto projektu Mental Café.

Víkend plný skvělých baristických exhibicí, nejlepší kávy a výběrového jídla!

13. a 14.dubna se na Vás těšíme!

Kapacita omezená
Vstupenky na jeden den nebo celý víkend zde:
https://www.ticketlive.cz/…estival-2019

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.