Pecký pivovar – láska k pivu

Hlavní stránka » Aktuality » Pecký pivovar – láska k pivu

První a jediný pivovar v Peci pod Sněžkou je zhmotněním lásky k pivu. Alespoň to o sobě prohlašují majitelé pivovaru a pivních lázní v jednom.

Sen se stal skutečností a uprostřed horské přírody stojí Pecký pivovar. „Nemáme ambice vyrábět ve velkém. Vaříme precizně, tradičními postupy, s kvalitními českými ingrediencemi a z pramenité horské vody,“ tvrdí zakladatelé pivovaru, který patří k wellness hotelu Bouda Máma. Vychutnat si jejich pivo můžete třeba přímo v Peckém pivovaru, v krásném prostředí Krkonoš.

Pecký pivovar aktuálně nabízí 4 různé druhy piv, svým označením přímo odkazující na nejvyšší horu v ČR – Sněžku. Ochutnejte jejich dvanáctku, desítku, třináctku nebo speciální, svrchně kvašenou šestnáctku IPA. Ale ani to není všechno! Dle období se pivovarníci střídavě zaměřují na svrchně kvašené speciály IPA, summer APA, pšeničné pivo a další sezónní a speciální piva. Vždy ale nejvíce záleží na prvotřídních surovinách.

Pecký pivovar ovšem není jenom „hromadou nádob a trubek“, ze které vycházejí sudy s pivem. Pivo je zde absolutní vášní, doslova obklopuje hosty a kromě toho, že si jej můžete vychutnat v tamní stylové pivnici, nabízejí provozovatelé také pivní lázně a pro pivní znalce i exkurze po pivovaru spojené s ochutnávkou piv a dalších kulinářských specialit.

Chováte k pivu podobně velkou vášeň? Anebo jste prostě jenom zvědaví? Přesvědčte se sami o léčivých účincích piva a pivních kvasnic. Zrelaxujete své tělo ve stylové dřevěné vaně. Přibalí vám k tomu neomezenou konzumaci tamního piva, které si sami v pohodě točíte přímo ve vaně. Po této vířivé koupeli si ještě můžete odpočinout na vyhřívaném lůžku. Pivní lázně jsou k dispozici každý den od 10 do 19 hodin. Procedura je určena pro 1–2 osoby.

A nezapomeňte na dárky! Díky variabilitě si mohou hosté sami zvolit velikost a kombinaci dárkových balení. Pokaždé si díky nim odnesete vzpomínky a zároveň skvělé pivo z Krkonoš.

Red.
Foto: Archiv pivovaru

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.