Pochutnejte si na velikonočním menu v Pohostinci Monarch

Hlavní stránka » Aktuality » Pochutnejte si na velikonočním menu v Pohostinci Monarch

Na velikonoční svátky připravila pražská restaurace Pohostinec Monarch sváteční menu, které se bude servírovat od 19. do 22. dubna 2019. Načerpejte inspiraci či se jen nechte pohostit o prodlouženém víkendu.

Restaurace Pohostinec Monarch, která obhájila ohodnocení michelinským příborem, klasifikující ji jako útulný podnik s kvalitním servisem, připravila speciální velikonoční menu. Šéfkuchař Jan Volšička vytvořil pokrmy s důrazem na tradice a kvalitu surovin. Přijďte si pochutnat na třech velikonočních chodech a doplňte je skvělými víny, která v Pohostinci Monarch nabízejí. Celé menu můžete vyzkoušet od pátku 19. dubna do Velikonočního pondělí 22. dubna. Restaurace bude kromě svátečního menu servírovat i standardní nabídku, ve které nabízí vedle jiných vybraných pokrmů také stařené a nestařené steaky.

Velikonoční menu:

  • Krém z medvědího česneku s pošírovaným vejcem a uzenou pancettou
  • Dušené jehněčí ramínko s kopřivovými knedlíčky a grilovanou jarní zeleninou
  • Eclair se žloutkovým krémem a čokoládovou polevou

Cena velikonočního menu je 750 Kč za osobu.

Pohostinec Monarch najdete na adrese Na Perštýně 15 v Praze 1. Rezervaci si můžete udělat na telefonním čísle +420 703 182 801, kompletní menu restaurace je uvedeno na monarch.pohos­tinec.cz

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.