Prague Ice Cream Festival 2018

Hlavní stránka » Aktuality » Prague Ice Cream Festival 2018

V neděli 17. června se 2018 se od 10:00 do 19:00 uskuteční další ročník populárního Prague Ice Cream Festivalu. Po úspěších minulých ročníků to bude opět na pražském Výstavišti. Časopis Beverage & Gastronomy je opět hrdým mediálním partnerem této skvělé akce.

Prague Ice Cream Festival je unikátní svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015
a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě.
Na této ojedinělé akci samozřejmě nenaleznete pouze zmrzliny (ať už typu gelato, točené, jogurtové, ice roll, sorbety, speciální – veganské, bio apod.) či nanuky. Jakožto festival pro celou rodinu nabízí Prague Ice Cream Festival zábavu pro děti i dospělé, množství soutěží a ochutnávek. Na své si přijdou také milovníci čerstvého ovoce, alko a nealko nápojů, kávy či dobrého občerstvení.
Prvních ročníků se účastnili zmrzlináři nejen z Prahy, celé ČR ale i z Polska či Slovenska. Návštěvníkům nabídli opravdu skvělé, mnohokrát unikátní zmrzliny. Hlavním partnerem je od roku 2015 světoznámý výrobce doplňků pro zmrzlináře a cukráře – firma MEC3.

Za celou tu dobu festival navštívilo přes 20 000 návštěvníků všech generací!!! Těšíme se, že se letos na festivalu setkáme i s Vámi!

PRAGUE ICE CREAM FESTIVAL
17. 6. 2018 v čase od 10:00 do 19:00
Výstaviště Praha

Více informací naleznete na www stránkách: http://pragueicecreamfestival.cz/

…a také na FB profilu: https://www.facebook.com/…eamfestival/

Případně na Instagram profilu: https://www.instagram.com/…eamfestival/

Vstupenky: https://goout.net/…l-2018/jhvb/

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.