Ron de Jeremy Extra Ordinary Cocktail Challenge III má vítěze i nový příběh

Hlavní stránka » Aktuality » Ron de Jeremy Extra Ordinary Cocktail Challenge III má vítěze i nový příběh

„Very very long and stressful day. I have too many people to thank for helping me through today“ napsal Nathan Larkin, vítěz včerejšího světového finále. A je to stoprocentní pravda.

Středečního, tzv. Extra Ordinary Cocktail Challenge III GRAND FINAL, se zúčastnilo šest finalistů z celého světa.

Jan Weiss z Cash Only Baru reprezentoval Českou republiku a jeho protivníci byli Jędrzej Wołoszyn (Polsko), Mikko Karjunen (Finsko), Lars Fahrner (Dánsko), Santiago Madueño León (Španělsko). Především poslední dva pochopili zadání této soutěže a do prezentace dali show, emoce a správnou komunikaci, která značce Ron de Jermy náleží i po marketingové stránce.

Pak zde byl ale ještě jeden barman, který přiletěl z britského Manchesteru. Přiletěl sice on, ale jeho kufry zřejmě letěli někam jinam. Nathan Larking tak díky této situaci potrápil sebe, porotu (předsedal jí výrazný Stan Vadrna z Analog Bartending Institute) a diváky, kteří s ním na kufr čekali snad i dvě hodiny. Porota byla před volbou Nathana diskvalifikovat, protože nemohl bez svých propriet soutěžit, ovšem v zákulisí si někdy po osmé hodině sedli soutěžící i porotcové. Rozhodnutí bylo jednoznačné – dát Nathanovi šanci ve finále a společně počkat na jeho kufry, nacházející se snad někde mezi Ruzyní a Phenomen klubem na Praze 5, kde se Grand finále konalo.

„Barmani mohli klidně říct, že je to soutěž, má svá pravidla, naléhat ať je Nathan diskvalifikován a zvýšit tak svojí šanci na výhru. Shodli se ale na tom, že jsou v soutěži jeden tým a tedy že budou tahat za jeden provaz, že budou solidární. A to mě upřímně dostalo“ komentoval pak zákulisní schůzku sales director společnosti Premier Wines & Spirits Samer Selbak, v tomto případě komentátor celého finálového programu. Zmíněná společnost akci na české půdě organizovala a značku Ron de Jeremy má ve svém portfoliu.

A vyplatilo se. Až kdesi po deváté hodině předvedl Nathan Larking svojí show, který stála za to čekání. „Vyhrál úplně na celé čáře. Super drinky, perfektně zapracoval jak vědomosti o produktech, tak i o Ronu de Jeremy, jako o osobnosti. Udělal show. Prostě byl úplně jinde, než zbytek soutěžících“ komentoval Miloš Danihelka z L´Fleur baru, který také zasednul v porotě Grand finále.

Čekání se občas vyplácí a světové finále Ron de Jeremy Extra Ordinary Cocktail Challenge má o příběh navíc.

Ján Chovanec
Foto: Autor

Fotogalerii naleznete na: https://www.facebook.com/…nomy/photos/?…

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.