Salanova a Salanova Crispy, to jsou čerstvé saláty v květináčích dostupné v obchodech Tesco

Hlavní stránka » Aktuality » Salanova a Salanova Crispy, to jsou čerstvé saláty v květináčích dostupné v obchodech Tesco

Venku i v obchodech propuká jaro a do Tesca se po loňské úspěšné premiéře vrací oblíbené saláty v květináči. Vyzkoušejte saláty Salanova a Salanova Crispy.

Podle nejnovějších průzkumů dbají Češi dbají o své zdraví čím dál více. Potvrzuje to i velká obliba salátů v květináči Salanova a Salanova Crispy, které Tesco loni představilo jako novinku. Právě díky květináči jsou saláty 100% čerstvé a bez ztráty vitamínů a jiných prospěšných látek. V nabídce jsou 2 druhy produktů –Salanova a Salanova Crispy vždy ve dvou barevných variantách.

Salanova, Tesco, běžná cena: 19,90 Kč za kus

Velké množství stejně velkých lístků jsou přímo esencí chutí a čerstvosti. Salanova má 4× více lístků než klasické odrůdy salátů a zcela oprávněně je pasován za neoficiálního krále mezi saláty. Postupně vyrůstající menší lístky jsou sladší a křehčí a také déle vydrží. Díky praktickému balení v květináči si můžete doma utrhnout vždy ten nejčerstvější kus.

Salanova Crispy, Tesco, běžná cena: 19,90 Kč za kus

Jemně sladkou chutí a křupavou konsistencí se vyznačuje i Salanova Crispy. Společnost Tesco jej také dodává v praktických květináčích, takže si každý může doma utrhnout právě dorostlé čerstvé lístky salátu. K dostání je buď světlá, nebo tmavá varianta. Díky netradičnímu vzhledu lístků bude každý váš pokrm po vizuální stránce dokonalý. Aby nezůstalo jen u toho, vyzkoušejte třeba originální recept na zeleninovo-ovocný salát s tamarillem.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.