Sladký Olymp

Hlavní stránka » Aktuality » Sladký Olymp

Gastronomická česká síť Lagarto v říjnu otevírá sladký ráj, samotný Olymp cukrářství v Teplicích. A kde jinde než v OC Olympia. Poprvé se nebude jednat o kavárnu s rozšířenou nabídkou dezertů, ale o opravdovou cukrárnu. Emporio by Lagarto.

Pět let tým Lagarto sbírá zkušenosti ve svých kavárnách. V kombinaci s vlastní cukrářskou výrobnou je zde jasný další krok a to přiblížit výrobu zákazníkovi a rozšířit nabídku do maximálních výšin. V Lagarto Emporio se budou některé dezerty připravovat na místě, složitější budou zaváženy z výrobny. Nebude chybět temperovaná čokoláda a milovníky zmrzliny potěší celoroční široká nabídka zmrzlin včetně točené.

A la carte menu nabídne lívance, zmrzlinové poháry a sladké domácí drinky všech možných příchutí. Dorty od klasik jako špička až po boutique řadu by Lagarto, kdy dezert vypadá jako umělecké dílo. Samozřejmě nebudou chybět dorty na zakázku. „Lagarto Emporio je naše první provozovna, kde na prvním místě budou cukrářské výrobky. Po letech působení na trhu jsme si jistí, že naše produkty jsou prvotřídní kvality a lze se prezentovat pouze jimi,“ říká zakladatel sítě Lagarto Jan Hawelka.

Inspiraci hledá šéfcukrářka Dominika Tesařová ve volných chvílích u koní, kdy vypne a vnímá siluety, které příroda nabízí, poté je promítá do svých dortů. Dále absolvuje velké množství školení u hvězd nejhlasitějších jmen, osobních návštěv tuzemských i zahraničních provozů. To vše s podporou týmu Lagarto, který věří, že vývoj a poznání je nutností.

Zdálo by se, že se jedná o komunitu zaměstnanců a klientů Lagarto, a je to tak. Stále rozrůstající se tým lidí, kteří milují gastronomii a sever Čech. Náboj plný sladkých chutí a dokonalosti obsahuje Lagarto a nyní nejmladší člen Emporio by Lagarto.

https://lagartocafe.cz

Zdroj: TZ
Foto: Archiv Lagarto

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.