Sto nejlepších moravských a českých vín

Hlavní stránka » Aktuality » Sto nejlepších moravských a českých vín

Valtice – Salon vín České republiky představuje sto nejlepších moravských a českých vín pro rok 2017.

Tato vína uspěla v konkurenci 2020 moravských a českých vín od 157 vinařů a vinařských firem. Nejlepší stovka oceněná Zlatou medailí Salonu vín bude od 4. února do poloviny prosince prezentována tradičně ve stejnojmenné degustační expozici v historickém sklepení valtického zámku.

Salon vín prezentuje ta nejlepší vína našeho vinařství a nejen pro milovníky vína je jeho vyhlášení nejdůležitější událostí roku. Potvrzuje to i každoročně rostoucí návštěvnost degustační expozice Salonu vín.

Kromě absolutního Šampiona a nejlepší stovky našich vín rozhodly hodnocení také o vítězích jednotlivých kategorií:

Nejvyšší ocenění mezi bílými suchými a polosuchými víny bylo uděleno vínu Ryzlink vlašský 2015, pozdní sběr, řady Collection 1508 Reservé ze Zámeckého vinařství Bzenec. Víno se zároveň stalo absolutním Šampionem letošního ročníku Salonu vín.

V kategorii červených suchých a polosuchých vín uspělo Rulandské modré barrique 2013, výběr z hroznů z vinařství Štěpán Maňák.

V kategorii bílých polosladkých vín porota nejvýše ohodnotila Ryzlink vlašský botrytický sběr 2015, výběr z hroznů ze společnosti Kamil Prokeš s.r.o.

V kategorii růžových vín a klaretů uspěl Cabernet Sauvignon rosé 2015, pozdní sběr z vinařství Víno Botur – Ing. Luděk Botur.

Jako nejlepší v kategorii bílých sladkých vín porota ocenila Veltlínské zelené 2013, výběr z cibéb ze Střední vinařské školy Valtice.

V kategorii jakostních šumivých vín si nejvyšší ocenění zasloužilo víno Chateau Bzenec brut 2013, jakostní šumivé víno ze společnosti BOHEMIA SEKT s.r.o.

Cenu za nejlepší kolekci vín si stejně jako v loňském roce odnesla společnost VINSELEKT MICHLOVSKÝ, a.s.

KOMPLETNÍ SEZNAM:

1 Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 21 VINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV a.s. Zlatá medaile

2 Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 5309 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. ŠAMPION

3 Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 522 Vladimír Tetur Zlatá medaile

4 Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 1536 Ing. Miroslav Volařík Zlatá medaile

5 Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 5237 DAVINUS s.r.o. Zlatá medaile

6 Veltlínské zelené VOC Znojmo 2015 Morava/Zno­jemská 16/15/VZ Trávníček a Kořínek, spol. s r.o. Zlatá medaile

7 Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 16/15 Víno Tichý s.r.o. Zlatá medaile

8 Veltlínské zelené kabinetní víno 2015 Morava/Mi­kulovská 08/15 Střední vinařská škola Valtice Zlatá medaile

9 Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 40/15 VINICE – HNÁNICE s.r.o. Zlatá medaile

10 Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1915 Vinařství Starý vrch Zlatá medaile

11 Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 22/15 Vinařství ŠOMAN Zlatá medaile

12 Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická p1515 Rodinné vinařství Spěvák s.r.o. Zlatá medaile

13 Veltlínské zelené jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Vel­kopavlovická 516 Vladimír Tetur Zlatá medaile

14 Veltlínské zelené výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 5017 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Zlatá medaile

15 Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 1528 Ing. Miroslav Volařík Zlatá medaile

16 Veltlínské červené rané jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Zno­jemská 5020 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Zlatá medaile

17 Neuburské kabinetní víno 2015 Morava/Vel­kopavlovická 110/15 Rodinné vinařství SEDLÁK Zlatá medaile

18 Chardonnay výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 41/15 Vinařství U Kapličky s.r.o. Zlatá medaile

19 Chardonnay pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 117/13A Templářské sklepy Čejkovice Zlatá medaile

20 Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 36/15 Rodinné vinařství Košut s.r.o. Zlatá medaile

21 Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 1505 Vinařství Fučík Zlatá medaile

22 Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 262 Ing. Petr Bíza Zlatá medaile

23 Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 507 Vladimír Tetur Zlatá medaile

24 Chardonnay výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 560 SPIELBERG CZ, s.r.o. Zlatá medaile

25 Chardonnay výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1505 Vinařství Válka Karel Zlatá medaile

26 Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 15/15 Rodinné vinařství Košut s.r.o. Zlatá medaile

27 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 16396 CHATEAU BZENEC, spol. s r.o. Zlatá medaile

28 Rulandské bílé výběr z hroznů 2013 Morava/Mi­kulovská 08/13 Kolby a.s. Zlatá medaile

29 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 15854 HABÁNSKÉ SKLEPY, spol. s r.o. Zlatá medaile

30 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1515 Ing. František Zapletal Zlatá medaile

31 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 550 DAVINUS s.r.o. Zlatá medaile

32 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 5379 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Zlatá medaile

33 Rulandské bílé jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Vel­kopavlovická 364 Zemědělská a.s. Čejkovice Zlatá medaile

34 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 15/07 VINAŘSTVÍ WALDBERG VRBOVEC s.r.o. Zlatá medaile

35 Rulandské bílé výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 5027 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Zlatá medaile

36 Rulandské bílé kabinetní víno 2015 Čechy/Mělnická 5/15 Česká zemědělská univerzita v Praze Zlatá medaile

37 Rulandské šedé pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 2355 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

38 Rulandské šedé pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická L5004 Kamil Prokeš vinařství Zlatá medaile

39 VOC Cuvée VOC Znojmo 2015 Morava/Zno­jemská 15/27 VINAŘSTVÍ WALDBERG VRBOVEC s.r.o. Zlatá medaile

40 Chardonnay & Rulandské šedé pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 7713 SONBERK a.s. Zlatá medaile

41 Cuvée Thomas Family coll. pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 169/15 VÍNO HRUŠKA s.r.o. Zlatá medaile

42 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 0315 Fridrich Josef Zlatá medaile

43 Ryzlink rýnský kabinetní víno 2013 Morava/Zno­jemská 2368 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

44 Ryzlink rýnský české zemské víno 2015 Čechy/Mělnická RR15/K Vilém Kraus Zlatá medaile

45 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 16388 VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Zlatá medaile

46 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 2367 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

47 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2014 Morava/Slo­vácká 415 SPIELBERG CZ, s.r.o. Zlatá medaile

48 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická L5003 Kamil Prokeš vinařství Zlatá medaile

49 Ryzlink rýnský VOC Valtice 2015 Morava/Mi­kulovská 814/15 CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. Zlatá medaile

50 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1107 Vít Sedláček Zlatá medaile

51 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská RR/15 Roman Komarov – Vinařství Zlatá medaile

52 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 12/15 Rodinné vinařství Košut s.r.o. Zlatá medaile

53 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 5327 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Zlatá medaile

54 Sauvignon pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 5408 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Zlatá medaile

55 Šaldorfský kravák pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 1508 Vinařství Piálek & Jäger s.r.o. Zlatá medaile

56 Sauvignon pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 5338 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Zlatá medaile

57 Sauvignon pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 114/15 Templářské sklepy Čejkovice Zlatá medaile

58 Sauvignon VOC Znojmo 2015 Morava/Zno­jemská 33/15 VINICE – HNÁNICE s.r.o. Zlatá medaile

59 Hibernal pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 158/15 Templářské sklepy Čejkovice Zlatá medaile

60 Pálava pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 1505 Ing. Miroslav Volařík Zlatá medaile

61 Tramín červený výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 14/15 Rodinné vinařství Košut s.r.o. Zlatá medaile

62 Gewurztraminer pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 1514 Ing. Miroslav Volařík Zlatá medaile

63 Muškát moravský kabinetní víno 2015 Morava/Mi­kulovská 1503 Ing. Miroslav Volařík Zlatá medaile

64 Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 5215 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Zlatá medaile

65 Rulandské bílé výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 16/2015 VINAŘSTVÍ ŠABATA s.r.o. Zlatá medaile

66 Chardonnay výběr z hroznů 2015 Morava/Mi­kulovská 07/15 Střední vinařská škola Valtice Zlatá medaile

67 Hibernal výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1415 Libor Pavka Zlatá medaile

68 Ryzlink vlašský výběr z hroznů/botrytický sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická L5005 Kamil Prokeš vinařství Vítěz kategorie B

69 Rulandské šedé výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 5047 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Zlatá medaile

70 Aurelius výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 422 Stanislav Škrobák Zlatá medaile

71 Tramín červený výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 417 Stanislav Škrobák Zlatá medaile

72 Pálava výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 5070 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Zlatá medaile

73 Johanniter výběr z hroznů 2015 Morava/Mi­kulovská 1518 Ing. Miroslav Volařík Zlatá medaile

74 Cabernet Sauvignon rosé pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 40A/15 Ing. Luděk Botur – Víno Botur Vítěz kategorie D

75 Svatovavřinecké kabinetní víno 2013 Morava/Zno­jemská 2398 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

76 Svatovavřinecké kabinetní víno 2015 Morava/Vel­kopavlovická 2808 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

77 André kabinetní víno 2012 Morava/Slo­vácká 2092 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

78 Zweigeltrebe pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 30/15 Vinařství Kovacs s.r.o. Zlatá medaile

79 Zweigeltrebe barrique výběr z hroznů 2013 Morava/Slo­vácká 23/13 Vinařství Kněží hora s.r.o. Zlatá medaile

80 Zweigeltrebe jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Vel­kopavlovická 10–15 Sing Wine s.r.o. Zlatá medaile

81 Frankovka pozdní sběr 2013 Morava/Slo­vácká 25/13 Ing. Luděk Botur – Víno Botur Zlatá medaile

82 Merlot pozdní sběr 2012 Morava/Vel­kopavlovická 2143 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

83 Merlot pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 2725 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

84 Pinot noir české zemské víno 2014 Čechy/Mělnická PN14A Vilém Kraus Zlatá medaile

85 Rulandské modré pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 34/15 Šebesta Martin Zlatá medaile

86 Rulandské modré barrique výběr z hroznů 2013 Morava/Mi­kulovská 1335 Štěpán Maňák Zlatá medaile

87 Rulandské modré pozdní sběr 2012 Morava/Vel­kopavlovická 2179 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

88 Cabernet Moravia barrique pozdní sběr 2013 Morava/Slo­vácká 1316 Štěpán Maňák Vítěz kategorie E

89 Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2013 Morava/Vel­kopavlovická 2285 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Zlatá medaile

90 Cabernet Sauvignon výběr z hroznů 2012 Morava/Slo­vácká 32/12 Ing. Luděk Botur – Víno Botur Zlatá medaile

91 SKALE Family Reserve pozdní sběr 2011 Morava/Vel­kopavlovická 1114 VINAŘSTVÍ SPRINGER a.s. Zlatá medaile

92 Chateau Bzenec brut jakostní šumivé víno s.o. 2013 Morava/Slo­vácká 14018C BOHEMIA SEKT, s.r.o. Vítěz kategorie G

93 Bohemia Sekt Prestige brut jakostní šumivé víno s.o. 2013 Morava/bez podoblasti 14015K BOHEMIA SEKT, s.r.o. Zlatá medaile

94 Pálava výběr z bobulí 2015 Morava/Vel­kopavlovická 9715 Vinařství Vajbar Bronislav Zlatá medaile

95 Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 46/15 Vinařství U Kapličky s.r.o. Zlatá medaile

96 Tramín červený výběr z bobulí 2015 Morava/Mi­kulovská 108 Vinařství Garčic Zlatá medaile

97 Lokus červený likérové víno 2013 Morava/Vel­kopavlovická 213 VÍNO J.STÁVEK Zlatá medaile

98 Pálava výběr z bobulí 2015 Morava/Vel­kopavlovická 15–6 PECHOR Vinařství Zlatá medaile

99 Tramín červený výběr z cibéb 2015 Morava/Mi­kulovská NV174 NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. Zlatá medaile

100 Veltlínské zelené výběr z cibéb 2013 Morava/Mi­kulovská 18/13 Střední vinařská škola Valtice Vítěz kategorie C

Muškát moravský kabinetní víno 2015 Morava/Slo­vácká 13/15 BMVinařství s.r.o. Stříbrná medaile

Louis Girardot brut jakostní šumivé víno s.o. 2011 Morava/bez podoblasti 2045B BOHEMIA SEKT, s.r.o. Stříbrná medaile

Rulandské modré – klaret pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 1519 BV vinařství a.s. Stříbrná medaile

Sylvánské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská G1115 Gotberg a.s. Stříbrná medaile

Modrý Portugal jakostní víno odrůdové 2013 Morava/Vel­kopavlovická 15345 HABÁNSKÉ SKLEPY, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Hibernal pozdní sběr 2013 Morava/Vel­kopavlovická 1329 Hana Mádlová Stříbrná medaile

Ryzlink vlašský kabinetní víno 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1512 Hana Mádlová Stříbrná medaile

Zweigeltrebe pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 970/15 CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. Stříbrná medaile

Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 1512 Ing. Miroslav Volařík Stříbrná medaile

Sekt Volařík pěstitelský sekt 2013 Morava/Mi­kulovská 1306 Ing. Miroslav Volařík Stříbrná medaile

Grand Tramin výběr z hroznů 2012 Morava/Vel­kopavlovická 215 Ing. Petr Bíza Stříbrná medaile

Muškát moravský moravské zemské víno 2015 Morava/Vel­kopavlovická 0115 Libor Pavka Stříbrná medaile

Rulandské šedé výběr z hroznů 2015 Morava/Vel­kopavlovická 48 Martin Škrobák Stříbrná medaile

Cépage – Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská NV197 NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. Stříbrná medaile

Petanque – Chardonnay výběr z hroznů 2015 Morava/Mi­kulovská NV187 NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. Stříbrná medaile

Rulandské modré pozdní sběr 2013 Morava/Vel­kopavlovická 36–13/B Pavlovín, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Pálava výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 10/15 Radek Bůšek-Rodinné vinařství Chrenka Stříbrná medaile

Riesling Classic pozdní sběr 2014 Morava/Mi­kulovská 2314 Reisten, s.r.o. Stříbrná medaile

Rulandské bílé ROBUSTUS pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 21/15 Rodinné vinařství Košut s.r.o. Stříbrná medaile

Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 104/15 Rodinné vinařství SEDLÁK Stříbrná medaile

Zweigeltrebe pozdní sběr 2013 Morava/Zno­jemská 15/13 Roman Komarov-Vinařství Stříbrná medaile

Modrý Portugal jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Vel­kopavlovická 12–15 Sing Wine s.r.o. Stříbrná medaile

Riesling V.O.C. VOC Mikulov 2015 Morava/Mi­kulovská 1115 SONBERK a.s. Stříbrná medaile

Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 415 Stanislav Škrobák Stříbrná medaile

Rulandské modré výběr z hroznů 2013 Morava/Vel­kopavlovická 7513 Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice, a.s. Stříbrná medaile

Rulandské modré Barrique pozdní sběr 2014 Morava/Slo­vácká 1423 Štěpán Maňák Stříbrná medaile

Sauvignon slámové víno 2015 Morava/Slo­vácká 1548 Štěpán Maňák Stříbrná medaile

Sauvignon Ledové víno ledové víno 2013 Morava/Slo­vácká 1340 Štěpán Maňák Stříbrná medaile

Zweigeltrebe Barrique pozdní sběr 2014 Morava/Slo­vácká 1425 Štěpán Maňák Stříbrná medaile

Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 108/15 Templářské sklepy Čejkovice Stříbrná medaile

Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 123/15 Templářské sklepy Čejkovice Stříbrná medaile

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 815 Tomáš Veverka Stříbrná medaile

Sauvignon VOC Znojmo 2015 Morava/Zno­jemská 4/15/SG Trávníček a Kořínek, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Cabernet Moravia moravské zemské víno 2015 Morava/Slo­vácká 04/15 Uher Josef Stříbrná medaile

Frankovka výběr z hroznů 2015 Morava/Mi­kulovská 2515 Vican rodinné vinařství Stříbrná medaile

Frankovka výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 10615 Vinařství Josef Dufek Stříbrná medaile

Neronet – Barrique pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 4915 Vinařství Josef Dufek Stříbrná medaile

Modrý Portugal barrique výběr z hroznů 2013 Morava/Slo­vácká 22/13 Vinařství Kněží hora s.r.o. Stříbrná medaile

Tramín červený pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 23/15 Vinařství Kněží hora s.r.o. Stříbrná medaile

Sauvignon VOC Znojmo 2015 Morava/Zno­jemská 415 Vinařství LAHOFER, a.s. Stříbrná medaile

Tramín červený výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 7815 Vinařství LAHOFER, a.s. Stříbrná medaile

Rulandské bílé výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 1515S Vinařství Mečl/František Mečl Stříbrná medaile

Sauvignon pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 16384 Vinařství Pavlov Stříbrná medaile

Tramín červený výběr z bobulí 2015 Morava/Zno­jemská 1815 Vinařství rodiny Špalkovy s.r.o. Stříbrná medaile

Sauvignon pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 1315 Vinařství Starý vrch Stříbrná medaile

Solaris výběr z hroznů 2015 Morava/Mi­kulovská 1501 Vinařství Šilinek Jiří Stříbrná medaile

Chardonnay pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 1512 Vinařství Trpělka a Oulehla – Ing. Luboš Oulehla Stříbrná medaile

Rulandské šedé pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 1535 Vinařství Trpělka a Oulehla – Ing. Luboš Oulehla Stříbrná medaile

Sauvignon pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 1511 Vinařství Trpělka a Oulehla – Ing. Luboš Oulehla Stříbrná medaile

Rulandské šedé pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 26/15 Vinařství U Kapličky s.r.o. Stříbrná medaile

Veltlínské zelené VOC Znojmo 2015 Morava/Zno­jemská 15/10 VINAŘSTVÍ WALDBERG VRBOVEC s.r.o. Stříbrná medaile

Cabernet cortis výběr z bobulí 2015 Čechy/Mělnická 9/15 Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o. Stříbrná medaile

Rulandské modré kabinetní víno 2015 Čechy/Mělnická 25/15 Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o. Stříbrná medaile

Chardonnay výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 1115/CHA Vinné sklepy Skalák/Ing. Leona Šebestová Stříbrná medaile

Tramín červený výběr z hroznů 2015 Morava/Slo­vácká 915/TC Vinné sklepy Skalák/Ing. Leona Šebestová Stříbrná medaile

Cabernet Sauvignon výběr z hroznů 2012 Morava/Vel­kopavlovická 26/12 Vinný dům, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Sauvignon Organic pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 151/15 VÍNO HRUŠKA s.r.o. Stříbrná medaile

Lokus červený likérové víno 2012 Morava/Vel­kopavlovická 212 VÍNO J.STÁVEK Stříbrná medaile

Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 16328 VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Frankovka pozdní sběr 2013 Morava/Vel­kopavlovická 16495 VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Rulandské modré pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 16513 VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Rulandské šedé pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 16403 VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 16496 VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Stříbrná medaile

Cuvée Lucie moravské zemské víno 2015 Morava/Slo­vácká 21/15 VINO RICHARD – Ing. Richard Tichý Stříbrná medaile

André kabinetní víno 2013 Morava/Vel­kopavlovická 2269 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Cabernet Moravia pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 2280 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Frankovka kabinetní víno 2013 Morava/Zno­jemská 2291 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Johaniter moravské zemské víno 2015 Morava/Vel­kopavlovická 2718 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Malverina BIO pozdní sběr 2013 Morava/Mi­kulovská 2312 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Merlot výběr z hroznů 2011 Morava/Mi­kulovská 2070 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Rulandské šedé pozdní sběr 2015 Morava/Mi­kulovská 2768 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Ryzlink vlašský výběr z hroznů 2015 Morava/Mi­kulovská 2780 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Sauvignon výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 2791 VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. Stříbrná medaile

Aurelius pozdní sběr 2015 Morava/Slo­vácká 2/15 Vinum Moravicum a.s. Stříbrná medaile

Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2009 Morava/Mi­kulovská 33/09 Vinum Moravicum a.s. Stříbrná medaile

Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2008 Morava/Slo­vácká 37/08 Vinum Moravicum a.s. Stříbrná medaile

Neuburské jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Vel­kopavlovická 505 Vladimír Tetur Stříbrná medaile

Müller Thurgau, Herbarium Moravicum pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 5434 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Stříbrná medaile
Frankovka pozdní sběr 2015 Morava/Vel­kopavlovická 30–15 ZD Němčičky Stříbrná medaile

Frankovka výběr z hroznů 2015 Morava/Zno­jemská 5104 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Stříbrná medaile

Irsai Oliver jakostní víno odrůdové 2015 Morava/Zno­jemská 5068 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Stříbrná medaile

Rulandské bílé pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 5025 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Stříbrná medaile

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 5012 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Stříbrná medaile

Tramín červený výběr z hroznů 2009 Morava/Zno­jemská 9076 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Stříbrná medaile

Veltlínské zelené pozdní sběr 2015 Morava/Zno­jemská 5014 ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Stříbrná medaile

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.