Stoli představuje nový inovativní design superprémiové vodky Stoli Gold

Hlavní stránka » Aktuality » Stoli představuje nový inovativní design superprémiové vodky Stoli Gold

Vodka Stolichnaya, která roku 1989 vstoupila také do superprémiové kategorie, modernizuje svou lahev, etiketu a výrobní proces jako single estate alpha spirit (lihovina nejvyšší kategorie vyrobená ze surovin z jediné oblasti).

Stolichnaya, značka prémiové vodky, představuje na českém trhu superprémiovou variantu Stoli Gold. Tato vodka byla uvedena na trh v roce 1989 pod názvem Stoli Cristal, a výběrová kategorie spiritů tak získala nový rozměr. O deset let později byl název vodky změněn s odkazem na závěrečnou fázi filtrace destilátu přes cívky zlatého vlákna. Nový design vodky Stoli Gold se týká lahve a etikety; inovován byl také výrobní proces. Cílem těchto změn je umocnit zážitek spotřebitelů Stoli Gold v prodejnách i v luxusních klubech.

Vodka Stoli Gold se prodává v atraktivní lahvi, jíž dominuje plastická metalická etiketa popsaná na přední i zadní straně, přičemž její rub lze přečíst skrz čirou lihovinu. Lahev je vyšší a má elegantnější a exkluzivnější tvar s reliéfem ve spodní části i na hrdle, které rovněž nese zlatou etiketu. Uzavírá se korkovou zátkou a je opatřena prvkem, jenž zaručuje, že nebyla otevřena. Na zadní straně lahve se nachází silná metalická pečeť, na níž je uveden rok vzniku vodky Stoli – 1938.

Aroma vodky Stoli Gold je elegantní a koncentrované, s úvodními tóny vanilky, které přecházejí v anýz a dále v tóny čerstvě upečeného chleba a lehký buket citrusů. V ústech vyvolává jemný pocit, její chuť otevírá kombinace lehké krémovitosti a sladkosti. Poté se objeví skrytá suchost a tento kontrast doprovází šťavnatá, lahodná textura. V závěru se vrací sladkost a krémový anýz, které rozšiřují škálu chutí a dodávají vodce Stoli Gold svěžest s lehkými kořeněnými tóny.
S prémiovou vodkou Stoli Gold si můžete vychutnat i skvělý jednoduchý a lahodný drink.

Stoli Gold Maté – Skvělá kombinace prémiové vodky Stoli Gold a Fritz-kola Maté vás příjemně nabudí.

Do vysoké sklenici nalijte 4cl prémiové vodky Stoli Gold, naplňte ledem, přilejte Fritz-kola Maté, lehce promíchejte a ozdobte plátkem čerstvé limety. Pokud byste si chtěli nápoj trochu okyselit, přidejte ještě 1–2 cl čerstvé limetové šťávy.

K výrobě úžasně lahodné vodky Stoli Gold se využívají jedny z nejvzácnějších materiálů a chemických prvků na světě. Jedinečná je i základní surovina pro její výrobu, pšenice ozimá Gubernator Dona. Ozimá pšenice se běžně pěstuje v suchých regionech, odrůda Gubernator Dona, pěstovaná v jediné oblasti, je ale pečlivě zavlažována z ekologicky čisté zvodně, která se nachází v hloubce 185 metrů. Tím je zajištěna optimální vlhkost půdy a kvalitní sklizeň. Z této výběrové pšenice vyrobená lihovina nejvyšší kategorie se míchá s vodou filtrovanou přes šungit, jeden z nejvzácnějších a nejpozoruhodnějších minerálů na Zemi, který se vyskytuje pouze v odlehlé části severozápadního Ruska. Tato směs se poté filtruje tradičním způsobem typickým pro vodku Stoli a nakonec prochází závěrečnou filtrací přes cívky zlatého vlákna, která lehce umocní hloubku, zvýrazní jemnost a celkově harmonizuje vznikající destilát.

„Inovovaná vodka Stoli Gold v sobě spojuje supermoderní metody produkce a náš závazek vyrábět klasické a zároveň bezkonkurenční lihoviny. Žádná jiná vodka nepoužívá tak vzácné prvky, které by měly tak významný vliv na povahu výsledného destilátu,“ uvedl Hugues Pietrini, global president & CEO Stoli Group. „Tento produkt je dlouhodobě oblíbený v klíčové skupině ultraprémiových spotřebitelů. Očekáváme však, že díky této převratné změně designu a receptuře postavené na surovinách z jednoho zdroje se jeho cílová skupina rozšíří o spotřebitele, kterým je okolo třiceti let a chodí do společnosti na zajímavá a inspirativní místa.“

Prémiovou vodku Stoli Gold můžete zakoupit na webu www.1er.cz za cenu 499 Kč.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.